fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Трансформація маркетингу: виклики та вимоги

Маркетинг та PR Тренди та інновації
 • Дата: 14/09/2021 (ВТ)
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Трансформація маркетингу: виклики та вимоги. Дата: 14 вересня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Коли дивишся на Каннських левів, інноваційні інновації, роботів і блокчейн, розумієш, що за всім стоїть велика команда і ще більші бюджети. На перший погляд здається, що справа в маркетингу і упаковці. Але так тільки здається, тому що зростання починається з бізнес-процесів, стратегії, мислення, підходів. Що ж це за підходи, без чого будь-який маркетинг - марна трата грошей, і як реально драйвити зростання? EBA Management Development Centre спільно з Жанною Стрельніковою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Трансформація маркетингу: виклики та вимоги. Спікерка: Жанна Стрельнікова, бізнес-консультант, в минулому маркетинг директор The Coca-Cola Company, маркетинг менеджер PepsiCo, входить в ТОП-25 бізнес леді України 2020 по версії Власть Денег, володарка 4 Effie Awards за ефективність рекламних кампаній. Цільова аудиторія: Маркетологи Піар-менеджери Керівники департаментів CEOs Питання для обговорення: Уроки за останні 2 роки: виграшні активації брендів Як стратегічне мислення перемагає великі бюджети Що таке low cost marketing Яким повинен бути лідер компанії сьогодні, щоб рухати бізнес вперед В результаті лекції кожен учасник: зрозуміє, як робити круті проекти навіть без великих бюджетів почує про тренди 2022-2023 зможе сформувати свою карту розвитку зрозуміє, які навички потрібно прокачувати для особистого росту отримає список літератури, медіа для натхнення та зростання Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.  Спікери. Жанна Стрельнікова. бізнес-консультант, в минулому маркетинг директор The Coca-Cola Company, маркетинг менеджер PepsiCo, входить в ТОП-25 бізнес леді України 2020 по версії Власть Денег, володарка 4 Effie Awards за ефективність рекламних кампаній.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Коли дивишся на Каннських левів, інноваційні інновації, роботів і блокчейн, розумієш, що за всім стоїть велика команда і ще більші бюджети. На перший погляд здається, що справа в маркетингу і упаковці. Але так тільки здається, тому що зростання починається з бізнес-процесів, стратегії, мислення, підходів. Що ж це за підходи, без чого будь-який маркетинг – марна трата грошей, і як реально драйвити зростання?

EBA Management Development Centre спільно з Жанною Стрельніковою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Трансформація маркетингу: виклики та вимоги.

Спікерка: Жанна Стрельнікова, бізнес-консультант, в минулому маркетинг директор The Coca-Cola Company, маркетинг менеджер PepsiCo, входить в ТОП-25 бізнес леді України 2020 по версії Власть Денег, володарка 4 Effie Awards за ефективність рекламних кампаній.

Цільова аудиторія:

 • Маркетологи
 • Піар-менеджери
 • Керівники департаментів
 • CEOs

Питання для обговорення:

 • Уроки за останні 2 роки: виграшні активації брендів
 • Як стратегічне мислення перемагає великі бюджети
 • Що таке low cost marketing
 • Яким повинен бути лідер компанії сьогодні, щоб рухати бізнес вперед

В результаті лекції кожен учасник:

 • зрозуміє, як робити круті проекти навіть без великих бюджетів
 • почує про тренди 2022-2023
 • зможе сформувати свою карту розвитку
 • зрозуміє, які навички потрібно прокачувати для особистого росту
 • отримає список літератури, медіа для натхнення та зростання

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Жанна Стрельнікова
бізнес-консультант, в минулому маркетинг директор The Coca-Cola Company, маркетинг менеджер PepsiCo, входить в ТОП-25 бізнес леді України 2020 по версії Власть Денег, володарка 4 Effie Awards за ефективність рекламних кампаній.
Жанна Стрельнікова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: