fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Трансформація грошей

  • Дата: 12/03/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Трансформація грошей. Дата: 12 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сучасний світ стрімко рухається від фіатних до цифрових грошей, відкриваючи нові можливості та виклики для наших фінансових систем. Перехід до цифрових форм платежів не лише змінює технічні аспекти фінансів, але й викликає зміну у філософії та уявленнях про природу грошей. Тож варто слідкувати за сучасними тенденціями і бути обізнаним в процесі трансформації грошей. EBA Management Development Centre спільно з Crowe Mikhailenko запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Трансформація грошей. Спікер: Анатолій Гулей, доктор економічних наук, професор Західноукраїнського національного університету, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, екс-голова правління Ощадбанку, віце-президент Crowe Mikhailenko. Питання для обговорення: Від фіатних до цифрових грошей. Зміна парадигми філософії грошей. Цифрова економіка та світ без грошей. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Анатолій Гулей. Доктор економічних наук, професор Західноукраїнського національного університету, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, екс-голова правління Ощадбанку, віце-президент Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Сучасний світ стрімко рухається від фіатних до цифрових грошей, відкриваючи нові можливості та виклики для наших фінансових систем. Перехід до цифрових форм платежів не лише змінює технічні аспекти фінансів, але й викликає зміну у філософії та уявленнях про природу грошей. Тож варто слідкувати за сучасними тенденціями і бути обізнаним в процесі трансформації грошей.

EBA Management Development Centre спільно з Crowe Mikhailenko запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Трансформація грошей.

Спікер: Анатолій Гулей, доктор економічних наук, професор Західноукраїнського національного університету, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, екс-голова правління Ощадбанку, віце-президент Crowe Mikhailenko.

Питання для обговорення:

  • Від фіатних до цифрових грошей.
  • Зміна парадигми філософії грошей.
  • Цифрова економіка та світ без грошей.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анатолій Гулей
Доктор економічних наук, професор Західноукраїнського національного університету, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, екс-голова правління Ощадбанку, віце-президент Crowe Mikhailenko
Анатолій Гулей

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: