fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Toп-10 трендів Фінтеху та як вплине OpenAI на фінансові сервіси

  • Дата: 10/08/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Toп-10 трендів Фінтеху та як вплине OpenAI на фінансові сервіси. Дата: 10 серпня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Фінтех – найбільш поширена та актуальна тема для дискусій серед банкірів та рітейлерів. Але чи знаєте ви, що таке Фінтех? Чому він з’явився та став таким актуальним? Які основні тренди Фінтеху? Якими є основні загрози та можливості? Що саме потрібно знати про Фінтех, щоб і надалі розвивати бізнес? EBA Management Development Centre спільно з Lugera Ukraine запрошують вас взяти участь у Online-лекції: Toп-10 трендів Фінтеху та як вплине OpenAI на фінансові сервіси? Спікерка: Анастасія Шевченко, генеральна менеджерка та партнерка компанії Lugera Ukraine, незалежна фінтех-експертка, авторка книги «Діджитал Ера», співвласниця та CEO Fintech Solutions LLC. Цільова аудиторія: керівники відділів/управлінь банків, рітейл-компаній; власники бізнесу; фінансисти. Питання для обговорення: Фінтех в нашому сьогоденні – Embedded Finance. Фінтех – кредитування або купуй зараз, плати потім. Фінтех – віртуальні банки. Фінтех – великі дані та штучний інтелект. Тренди фінтеху у світі. OpenAI та фінтех. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Анастасія Шевченко. Генеральна менеджерка та партнерка компанії Lugera Ukraine, незалежна фінтех-експертка, авторка книги «Діджитал Ера», співвласниця та CEO Fintech Solutions LLC. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Фінтех – найбільш поширена та актуальна тема для дискусій серед банкірів та рітейлерів. Але чи знаєте ви, що таке Фінтех? Чому він з’явився та став таким актуальним? Які основні тренди Фінтеху? Якими є основні загрози та можливості? Що саме потрібно знати про Фінтех, щоб і надалі розвивати бізнес?

EBA Management Development Centre спільно з Lugera Ukraine запрошують вас взяти участь у Onlineлекції: Toп-10 трендів Фінтеху та як вплине OpenAI на фінансові сервіси?

Спікерка: Анастасія Шевченко, генеральна менеджерка та партнерка компанії Lugera Ukraine, незалежна фінтех-експертка, авторка книги «Діджитал Ера», співвласниця та CEO Fintech Solutions LLC.

Цільова аудиторія: керівники відділів/управлінь банків, рітейл-компаній; власники бізнесу; фінансисти.

Питання для обговорення:

  • Фінтех в нашому сьогоденні – Embedded Finance.
  • Фінтех – кредитування або купуй зараз, плати потім.
  • Фінтех – віртуальні банки.
  • Фінтех – великі дані та штучний інтелект.
  • Тренди фінтеху у світі.
  • OpenAI та фінтех.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анастасія Шевченко
Генеральна менеджерка та партнерка компанії Lugera Ukraine, незалежна фінтех-експертка, авторка книги «Діджитал Ера», співвласниця та CEO Fintech Solutions LLC
Анастасія Шевченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: