fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: TikTok – нова епідемія дурості чи можливість для бізнесу?

 • Дата: 02/07/2020 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: TikTok – нова епідемія дурості чи можливість для бізнесу?. Дата: 02 липня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Не можна ігнорувати той факт, що TikTok набирає обертів і до нього росте інтерес українців. Феноменальний випадок. Але як вести себе бізнесу? Після онлайн-лекції учасники отримають відповіді на питання, повязані з TikTok. EBA Management Development Centre спільно з Євгеном Григорєвим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: TikTok - нова епідемія дурості чи можливість для бізнесу? Дана лекція запланована на 02 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Євген Григорєв, Head of SMM в Алло і Xiaomi Ukraine. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: SMM, маркетинг, digital спеціалісти, бренд-менеджери. Питання для обговорення: Кому корисно створити свою брендову сторінку. Кейс: Алло і Xiaomi в TikTok. Як стати кращим прикладом. TikTok не Instagram. Як зрозуміти TikTok. Заперечення. Ухвалення. Хайп. Що робити в першу чергу, якщо зважилися відкрити аккаунт. TikTok не продає. Якщо у тебе в руках молоток, то не всі навколо - цвяхи. Думаємо і робимо. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Євген Григор’єв. Head of SMM в Алло і Xiaomi Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Не можна ігнорувати той факт, що TikTok набирає обертів і до нього росте інтерес українців. Феноменальний випадок. Але як вести себе бізнесу? Після онлайн-лекції учасники отримають відповіді на питання, пов’язані з TikTok.

EBA Management Development Centre спільно з Євгеном Григор’євим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: TikTok – нова епідемія дурості чи можливість для бізнесу?

Дана лекція запланована на 02 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Євген Григор’єв, Head of SMM в Алло і Xiaomi Ukraine.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: SMM, маркетинг, digital спеціалісти, бренд-менеджери.

Питання для обговорення:

 • Кому корисно створити свою брендову сторінку.
 • Кейс: Алло і Xiaomi в TikTok. Як стати кращим прикладом.
 • TikTok не Instagram.
 • Як зрозуміти TikTok. Заперечення. Ухвалення. Хайп.
 • Що робити в першу чергу, якщо зважилися відкрити аккаунт.
 • TikTok не продає.
 • “Якщо у тебе в руках молоток, то не всі навколо – цвяхи”. Думаємо і робимо.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Євген Григор’єв
Head of SMM в Алло і Xiaomi Ukraine
Євген Григор’єв

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: