fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Техніка продажу продукту по телефону

  • Дата: 16/11/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Техніка продажу продукту по телефону. Дата: 16 листопада2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Наразі є різні варіанти комунікації з клієнтами - електронна пошта, телефон, соціальні мережі. Одним з найскладніших методів комунікації серед перерахованих є телефон, який ми сьогодні і розглянемо. EBA Management Development Centre спільно з Олександром Ладигіним запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Техніка продажу продукту по телефону. Спікер: Олександр Ладигін, бізнес-тренер та консультант з великим досвідом навчання продавців з техніки продажу в різноманітних сферах бізнесу, сертифікований бізнес-тренер компанії GOPA (Німеччина), викладач програм МВА бізнес-школи МАБІТ (Київ). Питання для обговорення: Успіх продавця. Від чого він залежить. Активний та пасивний телемаркетинг. Скрипти. Формування «дружньої атмосфери» спілкування з клієнтом. Запитання, вислуховування, відповіді. Техніка інтерв’ювання в телефонних продажах. Обробка заперечень клієнта. Отримання згоди на покупку. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Ладигін. Бізнес-тренер та консультант з великим досвідом навчання продавців з техніки продажу в різноманітних сферах бізнесу, сертифікований бізнес-тренер компанії GOPA (Німеччина), викладач програм МВА бізнес-школи МАБІТ (Київ). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Наразі є різні варіанти комунікації з клієнтами – електронна пошта, телефон, соціальні мережі. Одним з найскладніших методів комунікації серед перерахованих є телефон, який ми сьогодні і розглянемо.

EBA Management Development Centre спільно з Олександром Ладигіним запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Техніка продажу продукту по телефону.

Спікер: Олександр Ладигін, бізнес-тренер та консультант з великим досвідом навчання продавців з техніки продажу в різноманітних сферах бізнесу, сертифікований бізнес-тренер компанії GOPA (Німеччина), викладач програм МВА бізнес-школи МАБІТ (Київ).

Питання для обговорення:

  • Успіх продавця. Від чого він залежить.
  • Активний та пасивний телемаркетинг. Скрипти.
  • Формування «дружньої атмосфери» спілкування з клієнтом.
  • Запитання, вислуховування, відповіді. Техніка інтерв’ювання в телефонних продажах.
  • Обробка заперечень клієнта. Отримання згоди на покупку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Ладигін
Бізнес-тренер та консультант з великим досвідом навчання продавців з техніки продажу в різноманітних сферах бізнесу, сертифікований бізнес-тренер компанії GOPA (Німеччина), викладач програм МВА бізнес-школи МАБІТ (Київ)
Олександр Ладигін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: