fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Система побудови відділів продажу. Ролі, обовʼязки, системи мотивації

 • Дата: 27/06/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Система побудови відділів продажу. Ролі, обовʼязки, системи мотивації. Дата: 27 червня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Відділ продажів – один з найважливіших відділів у компанії, тому що ви зустрічаєте нових клієнтів і знайомите їх з вашою компанією, та проводите консультації. Сьогодні відділ продажів – це інструменти пошуку, це інструменти контролю, це інструменти фіксації ваших результатів. Зараз відділ продажів у більшості випадків це складний механізм, який повинен враховувати багато аспектів, даних, відповідного командного менеджменту для реалізації цілей з вашими клієнтами. EBA Management Development Centre спільно з консалтинговою компанію Sales Label запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Система побудови відділів продажу. Ролі, обовʼязки, системи мотивації. Приєднуйтесь до обговорення, щоб розглянути основні аспекти в сучасному баченні відділу продажів, як виглядає зараз сучасний департамент, та які основні моделі мотивації існують на ринку праці. Цільова аудиторія: Керівники компаній. Підприємці. Керівники відділів продажу. Спікери: Антон Федулов, партнер, Sales Label, експерт з продажів. Олексій Сініченко, партнер, Sales Label, експерт з продажів. Питання для обговорення: Як формувати сучасний відділ продажів. Які зараз є інструменти контролю активностей менеджерів з продажу. Як сформувати здоровий баланс між “треба” та “хотілось би”. Як заохочувати команду працювати “без тотального контролю”. Як запровадити мотивацію, яка працює не тільки від грошей. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Антон Федулов. Партнер, Sales Label, експерт з продажів. Олексій Сініченко. Партнер, Sales Label, експерт з продажів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Відділ продажів – один з найважливіших відділів у компанії, тому що ви зустрічаєте нових клієнтів і знайомите їх з вашою компанією, та проводите консультації.

Сьогодні відділ продажів – це інструменти пошуку, це інструменти контролю, це інструменти фіксації ваших результатів. Зараз відділ продажів у більшості випадків це складний механізм, який повинен враховувати багато аспектів, даних, відповідного командного менеджменту для реалізації цілей з вашими клієнтами.

EBA Management Development Centre спільно з консалтинговою компанію Sales Label запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Система побудови відділів продажу. Ролі, обовʼязки, системи мотивації.

Приєднуйтесь до обговорення, щоб розглянути основні аспекти в сучасному баченні відділу продажів, як виглядає зараз сучасний департамент, та які основні моделі мотивації існують на ринку праці.

Цільова аудиторія:

 • Керівники компаній.
 • Підприємці.
 • Керівники відділів продажу.

Спікери:

 • Антон Федулов, партнер, Sales Label, експерт з продажів.
 • Олексій Сініченко, партнер, Sales Label, експерт з продажів.

Питання для обговорення:

 • Як формувати сучасний відділ продажів.
 • Які зараз є інструменти контролю активностей менеджерів з продажу.
 • Як сформувати здоровий баланс між “треба” та “хотілось би”.
 • Як заохочувати команду працювати “без тотального контролю”.
 • Як запровадити мотивацію, яка працює не тільки від грошей.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Антон Федулов
Партнер, Sales Label, експерт з продажів
Олексій Сініченко
Партнер, Sales Label, експерт з продажів
Антон Федулов
Олексій Сініченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: