fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Сучасний етикет вечірніх подій

  • Дата: 19/09/2024 (ЧТ)
  • Мова: Ukrainian
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Fee:free of charge for EBA members
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Сучасний етикет вечірніх подій. Дата: 19 вересня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Ukrainian. Fee: free of charge for EBA members. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Отримати запрошення стати гостем/гостею вечірньої події можна досить раптово. І часто буває так, що зовсім мало часу залишається, щоб ретельно підготуватися до візиту. Але все можна вирішити досить швидко і ефективно, коли ви заздалегідь обізнані про те, як варто готуватись до вечірнього виходу. І як зробити так, щоб організаторам події, вам і іншим гостям було комфортно. Про це і поговоримо під час лекції EBA Management Development Centre спільно з Іваном Павловим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Сучасний етикет вечірніх подій. Спікер: Іван Павлов, консультант з етикету, ментор для леді і джентльменів, амбасадор світової бальної культури з 2011 року, засновник «Ballroom Culture and Dance Academy» (єдина в Україні спеціальна програма комплексної підготовки до віденського балу), засновник Cabriole – Culture Travel Club, організатор і ведучий благодійних вечорів, балів. Питання для обговорення: Які події відносяться до вечірніх? Що варто враховувати отримавши запрошення на подію і готуючись до вечірнього виходу? Які правила дрес-коду застосовуються до вечірніх заходів? Як рекомендується поводити себе під час вечірніх подій? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Павлов Іван. Консультант з етикету, ментор для леді і джентльменів, амбасадор світової бальної культури з 2011 року, засновник «Ballroom Culture and Dance Academy» (єдина в Україні спеціальна програма комплексної підготовки до віденського балу), засновник Cabriole – Culture Travel Club, організатор і ведучий благодійних вечорів, балів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Гришко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Отримати запрошення стати гостем/гостею вечірньої події можна досить раптово. І часто буває так, що зовсім мало часу залишається, щоб ретельно підготуватися до візиту. Але все можна вирішити досить швидко і ефективно, коли ви заздалегідь обізнані про те, як варто готуватись до вечірнього виходу. І як зробити так, щоб організаторам події, вам і іншим гостям було комфортно. Про це і поговоримо під час лекції

EBA Management Development Centre спільно з Іваном Павловим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Сучасний етикет вечірніх подій.

Спікер: Іван Павлов, консультант з етикету, ментор для леді і джентльменів, амбасадор світової бальної культури з 2011 року, засновник «Ballroom Culture and Dance Academy» (єдина в Україні спеціальна програма комплексної підготовки до віденського балу), засновник Cabriole – Culture Travel Club, організатор і ведучий благодійних вечорів, балів.

Питання для обговорення:

  • Які події відносяться до вечірніх?
  • Що варто враховувати отримавши запрошення на подію і готуючись до вечірнього виходу?
  • Які правила дрес-коду застосовуються до вечірніх заходів?
  • Як рекомендується поводити себе під час вечірніх подій?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Павлов Іван
Консультант з етикету, ментор для леді і джентльменів, амбасадор світової бальної культури з 2011 року, засновник «Ballroom Culture and Dance Academy» (єдина в Україні спеціальна програма комплексної підготовки до віденського балу), засновник Cabriole – Culture Travel Club, організатор і ведучий благодійних вечорів, балів.
Павлов Іван

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Гришко

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: