fbpx

Online-лекція: Споживчі тенденції та поведінка під час та після кризи COVID-19

  • Дата: 09/07/2020
  • Мова: англійська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Пандемія COVID-19 різко змінила світ, який ми знали. Тепер люди живуть, купують і в багатьох аспектах думають інакше. На online-лекції, використовуючи обширні можливості даних та інсайтів Nielsen, ми розглянемо нові тренди в Україні, свідками яких ми стали за цей період. Також поговорим про їх наслідки для майбутнього.

EBA Management Development Centre спільно з Nielsen запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Споживчі тенденції та поведінка під час та після кризи COVID-19.

Дана лекція запланована на 09 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

  • Ваіос Діморагкас, генеральний директор Nielsen Україна та Білорусь,має багатий досвід роботи в різних країнах в галузі FMCG та фармацевтичних досліджень і вже 8 років обіймає посаду керуючого бізнес-підрозділом.
  • Тетяна Шевченко, керівник відділу досліджень споживачів та покупців Nielsen Україна та Білорусь, має 10-річний досвід у дослідженнях споживачів та ринків.

Основний партнер: Nielsen.

Цільова аудиторія: CEO, маркетологи, менеджери з продажу, всі, хто цікавиться трендами споживання.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Ваіос Діморагкас
Генеральний директор Nielsen Україна та Білорусь, має багатий досвід роботи в різних країнах в галузі FMCG та фармацевтичних досліджень і вже 8 років обіймає посаду керуючого бізнес-підрозділом
Тетяна Шевченко
Керівник відділу досліджень споживачів та покупців Nielsen Україна та Білорусь, має 10-річний досвід у дослідженнях споживачів та ринків
Ваіос Діморагкас
Тетяна Шевченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Ovdii

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: