fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Специфіка ринку «блакитних комірців». Що потрібно враховувати при їх пошуку

HR та підбір персоналу Управління людьми
  • Дата: 10/09/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Специфіка ринку «блакитних комірців». Що потрібно враховувати при їх пошуку. Дата: 10 вересня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. В 2024 році ринок праці стикається з багатьма проблемами. Фактори, що впливають на ситуацію на ринку праці: міграція та регіональний дисбаланс, сезонність, війна, виклики інклюзії, брак персоналу. Найбільшим попитом на кваліфікованих робітників користуються професії «блакитних комірців». Водночас кількість кандидатів на одну вакансію у 2023-2024 роках значно нижча порівняно з 2022 роком через високий попит після початку повномасштабної війни, що призводить до підвищення конкуренції серед роботодавців. Згідно з дослідженням, проведеним серед аудиторії OLX, 67% опитаних респондентів зазначають, що стикнулись з кадровою кризою. Тому для бізнесу вкрай важливо розуміти специфіку категорії «блакитних комірців» та розширювати засоби їх залучення. EBA Management Development Centre спільно з OLX запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Специфіка ринку «блакитних комірців». Що потрібно враховувати при їх пошуку. Цільова аудиторія: Рекрутери, HRDs, HR-фахівці, CEOs, власники бізнесів. Спікерка: Марія Абдулліна, Керівниця платформи OLX Робота, №1 ресурсу з пошуку робітничого персоналу. Співголова комітету з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Має 10+ років досвіду управління digital-проектами та понад 7 років в сфері працевлаштування. Досліджує ринок праці України, адвокує DE&I (Diversity, Equity & Inclusion). Прагне зміни суспільного ставлення до блакитних комірців. Авторка та співавторка колонок та оглядів ринку праці України в провідних медіа (NV, 1+1 media, Економічна Правда, Delo.ua) Питання для обговорення: Динаміка ринку праці після початку повномасштабного вторгнення. Специфіка сегменту «блакитних комірців». Інсайти та стратегії. Шляхи подолання кризи на ринку праці. Чи на часі DE&I? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марія Абдулліна. Керівниця платформи OLX Робота, №1 ресурсу з пошуку робітничого персоналу. Співголова комітету з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Має 10+ років досвіду управління digital-проектами та понад 7 років в сфері працевлаштування. Досліджує ринок праці України, адвокує DE&I (Diversity, Equity & Inclusion). Прагне зміни суспільного ставлення до блакитних комірців. Авторка та співавторка колонок та оглядів ринку праці України в провідних медіа (NV, 1+1 media, Економічна Правда, Delo.ua). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

В 2024 році ринок праці стикається з багатьма проблемами. Фактори, що впливають на ситуацію на ринку праці: міграція та регіональний дисбаланс, сезонність, війна, виклики інклюзії, брак персоналу. Найбільшим попитом на кваліфікованих робітників користуються професії «блакитних комірців». Водночас кількість кандидатів на одну вакансію у 2023-2024 роках значно нижча порівняно з 2022 роком через високий попит після початку повномасштабної війни, що призводить до підвищення конкуренції серед роботодавців.

Згідно з дослідженням, проведеним серед аудиторії OLX, 67% опитаних респондентів зазначають, що стикнулись з кадровою кризою. Тому для бізнесу вкрай важливо розуміти специфіку категорії «блакитних комірців» та розширювати засоби їх залучення.

EBA Management Development Centre спільно з OLX запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Специфіка ринку «блакитних комірців». Що потрібно враховувати при їх пошуку.

Цільова аудиторія: Рекрутери, HRDs, HR-фахівці, CEOs, власники бізнесів.

Спікерка: Марія Абдулліна, Керівниця платформи OLX Робота, №1 ресурсу з пошуку робітничого персоналу. Співголова комітету з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Має 10+ років досвіду управління digital-проектами та понад 7 років в сфері працевлаштування. Досліджує ринок праці України, адвокує DE&I (Diversity, Equity & Inclusion). Прагне зміни суспільного ставлення до блакитних комірців. Авторка та співавторка колонок та оглядів ринку праці України в провідних медіа (NV, 1+1 media, Економічна Правда, Delo.ua)

Питання для обговорення:

  • Динаміка ринку праці після початку повномасштабного вторгнення.
  • Специфіка сегменту «блакитних комірців». Інсайти та стратегії.
  • Шляхи подолання кризи на ринку праці.
  • Чи на часі DE&I?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марія Абдулліна
Керівниця платформи OLX Робота, №1 ресурсу з пошуку робітничого персоналу. Співголова комітету з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Має 10+ років досвіду управління digital-проектами та понад 7 років в сфері працевлаштування. Досліджує ринок праці України, адвокує DE&I (Diversity, Equity & Inclusion). Прагне зміни суспільного ставлення до блакитних комірців. Авторка та співавторка колонок та оглядів ринку праці України в провідних медіа (NV, 1+1 media, Економічна Правда, Delo.ua)
Марія Абдулліна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: