fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: SMM апдейт. Що змінилось і як з цим працювати?

 • Дата: 04/02/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: SMM апдейт. Що змінилось і як з цим працювати?. Дата: 04 лютого2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Більшість компаній впевнені, що з їх соціальними мережеми все добре. Процеси на перший погляд налагоджені і працюють в звичайному режимі. Проте динаміка говорить про зворотнє - аудиторія все менше контактує з брендами. Як правильно вибудувати комунікаційну стратегію, аби достукатися до кінцевого споживача? Як не поховати раніше часу Instagram? Що робити з TikTok? Як об’єднати онлайн та оффлайн?  EBA Management Development Centre спільно з Senate Agency запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: SMM апдейт. Що змінилось і як з цим працювати? Дана лекція запланована на 04 лютого об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Сергій Леско, співзасновник комунікаційної агенції Senate Agency, серед клієнтів - Mcdonald’s, Puma, Intertop, Samsung, BMW, Kyivstar, Ultrashop. Основний партнер: Senate Agency. Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, маркетологи, стратеги, SMM-менеджери. Питання для обговорення: Зміна в роботі алгоритмів соціальних мереж. Тренди в соціальних мережах на 2021 рік. Перспективи TikTok стати основним джерелом комунікації з аудиторією. Чому бренди мають там бути? Об’єднання оффлайн та онлайн в єдину екосистему. Стимулювання генерації UGC. Контент, який здатен викликати реакцію. Потреба в створенні wow спецпроектів. Інфлюенс-маркетинг - що це, та з чим його їдять? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Сергій Леско. Співзасновник комунікаційної агенції Senate Agency, серед клієнтів - Mcdonald’s, Puma, Intertop, Samsung, BMW, Kyivstar, Ultrashop. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Більшість компаній впевнені, що з їх соціальними мережеми все добре. Процеси на перший погляд налагоджені і працюють в звичайному режимі. Проте динаміка говорить про зворотнє – аудиторія все менше контактує з брендами. Як правильно вибудувати комунікаційну стратегію, аби достукатися до кінцевого споживача? Як не поховати раніше часу Instagram? Що робити з TikTok? Як об’єднати онлайн та оффлайн? 

EBA Management Development Centre спільно з Senate Agency запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: SMM апдейт. Що змінилось і як з цим працювати?

Дана лекція запланована на 04 лютого об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Сергій Леско, співзасновник комунікаційної агенції Senate Agency, серед клієнтів – Mcdonald’s, Puma, Intertop, Samsung, BMW, Kyivstar, Ultrashop.

Основний партнер: Senate Agency.

Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, маркетологи, стратеги, SMM-менеджери.

Питання для обговорення:

 • Зміна в роботі алгоритмів соціальних мереж.
 • Тренди в соціальних мережах на 2021 рік.
 • Перспективи TikTok стати основним джерелом комунікації з аудиторією. Чому бренди мають там бути?
 • Об’єднання оффлайн та онлайн в єдину екосистему.
 • Стимулювання генерації UGC.
 • Контент, який здатен викликати реакцію.
 • Потреба в створенні wow спецпроектів.
 • Інфлюенс-маркетинг – що це, та з чим його їдять?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Сергій Леско
Співзасновник комунікаційної агенції Senate Agency, серед клієнтів - Mcdonald’s, Puma, Intertop, Samsung, BMW, Kyivstar, Ultrashop
Сергій Леско

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: