fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Штучний інтелект: світові тренди

  • Дата: 23/09/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 15:00 - 16:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Штучний інтелект: світові тренди. Дата: 23 вересня2021. Час: 15:00 16:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Під час online-лекції ми поговоримо про штучний інтелект, про те, як він впливає на наше життя сьогодні і яким чином здатен змінити його завтра. EBA Management Development Centre спільно з Vodafone запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Штучний інтелект: світові тренди. Спікер: Євген Булах, директор з продажу та абонентського обслуговування «Vodafone Україна», 17 років управлінського досвіду в фінансовій сфері, енергетиці, телекомунікаціях. Основний партнер: Vodafone. Цільова аудиторія: усі кому цікаві тренди майбутнього. Питання для обговорення: Що штучний інтелект вміє робити сьогодні і які можливості відкриває перед бізнесом, державою і людством в цілому? Чи варто розраховувати на «людський» підхід з боку штучного інтелекту? Штучний інтелект – це джерело ризиків чи можливостей? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Євген Булах. Директор з продажу та абонентського обслуговування «Vodafone Україна», 17 років управлінського досвіду в фінансовій сфері, енергетиці, телекомунікаціях. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Під час online-лекції ми поговоримо про штучний інтелект, про те, як він впливає на наше життя сьогодні і яким чином здатен змінити його завтра.

EBA Management Development Centre спільно з Vodafone запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Штучний інтелект: світові тренди.

Спікер: Євген Булах, директор з продажу та абонентського обслуговування «Vodafone Україна», 17 років управлінського досвіду в фінансовій сфері, енергетиці, телекомунікаціях.

Основний партнер: Vodafone.

Цільова аудиторія: усі кому цікаві тренди майбутнього.

Питання для обговорення:

  • Що штучний інтелект вміє робити сьогодні і які можливості відкриває перед бізнесом, державою і людством в цілому?
  • Чи варто розраховувати на «людський» підхід з боку штучного інтелекту?
  • Штучний інтелект – це джерело ризиків чи можливостей?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Євген Булах
Директор з продажу та абонентського обслуговування «Vodafone Україна», 17 років управлінського досвіду в фінансовій сфері, енергетиці, телекомунікаціях
Євген Булах

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: