fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Що заважає моєму бізнесу заробляти більше? Люди, процеси, системи в фінансовому відділі

  • Дата: 30/05/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Що заважає моєму бізнесу заробляти більше? Люди, процеси, системи в фінансовому відділі. Дата: 30 травня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. “Хаос в бізнесі - це не найцікавіше, що є в житті”. EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Тертишником запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Що заважає моєму бізнесу заробляти більше? Люди, процеси, системи в фінансовому відділі. Спікер: Андрій Тертишник, Co-founder fint8 компанія, що надає послуги фінансового консалтингу, Head of Delivery, Finance director, 12+ років досвіду в фінансах Paccor, Faerch, 40+ проектів в фінансах за 4 роки в fint8. Питання для обговорення: Детальніше розглянемо кожен з цих блоків з точки зору фінансів та фінансового відділу. Розберемо основні помилки та як з ними працювати. Переглянемо базові звіти для будь-якого бізнесу. Розглянемо обовʼязкові процеси та процедури, які повинні бути в фінансовому відділі. Обговоримо “як” та “кого” потрібно наймати в фінансовий відділ. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Тертишник. Co-founder fint8 компанія, що надає послуги фінансового консалтингу, Head of Delivery, Finance director, 12+ років досвіду в фінансах Paccor, Faerch, 40+ проектів в фінансах за 4 роки в fint8.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

“Хаос в бізнесі – це не найцікавіше, що є в житті”.

EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Тертишником запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Що заважає моєму бізнесу заробляти більше? Люди, процеси, системи в фінансовому відділі.

Спікер: Андрій Тертишник, Co-founder fint8 компанія, що надає послуги фінансового консалтингу, Head of Delivery, Finance director, 12+ років досвіду в фінансах Paccor, Faerch, 40+ проектів в фінансах за 4 роки в fint8.

Питання для обговорення:

  • Детальніше розглянемо кожен з цих блоків з точки зору фінансів та фінансового відділу.
  • Розберемо основні помилки та як з ними працювати.
  • Переглянемо базові звіти для будь-якого бізнесу.
  • Розглянемо обовʼязкові процеси та процедури, які повинні бути в фінансовому відділі.
  • Обговоримо “як” та “кого” потрібно наймати в фінансовий відділ.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Тертишник
Co-founder fint8 компанія, що надає послуги фінансового консалтингу, Head of Delivery, Finance director, 12+ років досвіду в фінансах Paccor, Faerch, 40+ проектів в фінансах за 4 роки в fint8.
Андрій Тертишник

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: