fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Що таке sustainability та чому це має значення? Екологічна та етична мода

  • Дата: 18/02/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 12:00 - 13:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Що таке sustainability та чому це має значення? Екологічна та етична мода. Дата: 18 лютого2021. Час: 12:00 13:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Чи знали Ви, що індустрія моди знаходиться на другому місці по забрудненню планети після нафтової промисловості? Для того, щоб владнати це питання, все більше з’являється еко-замінників для упаковки, одягу, взуття. Як долучитись до цього тренду, так щоб не зашкодити планеті та собі? EBA Management Development Centre спільно з Марією Маслій запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Що таке sustainability та чому це має значення? Екологічна та етична мода. Дана лекція запланована на 18 лютого о 12:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікерка: Марія Маслій, Засновниця та креативний директор MARSALA , співзасновниця B2B шоуруму з продажів сталих брендів THE SUSUTAINABLES. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, старші та молодші менеджери відділів, HR менеджери, маркетологи, всі ті, хто цікавляться трендом стійкого розвитку. Питання для обговорення: Що таке sustainability та чому в один момент це стало так важливо. Екологічні передумови для глобальних змін у поведінці людей.  Свідома мода та її напрямки.  Що може робити кожен з нас, щоб долучитися до руху. Наслідки пандемії для індустрії та формування нових трендів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марія Маслій. Засновниця та креативний директор MARSALA , співзасновниця B2B шоуруму з продажів сталих брендів THE SUSUTAINABLES, фотограф та режисер. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Чи знали Ви, що індустрія моди знаходиться на другому місці по забрудненню планети після нафтової промисловості? Для того, щоб владнати це питання, все більше з’являється еко-замінників для упаковки, одягу, взуття. Як долучитись до цього тренду, так щоб не зашкодити планеті та собі?

EBA Management Development Centre спільно з Марією Маслій запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Що таке sustainability та чому це має значення? Екологічна та етична мода.

Дана лекція запланована на 18 лютого о 12:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікерка: Марія Маслій, Засновниця та креативний директор MARSALA , співзасновниця B2B шоуруму з продажів сталих брендів THE SUSUTAINABLES.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, старші та молодші менеджери відділів, HR менеджери, маркетологи, всі ті, хто цікавляться трендом стійкого розвитку.

Питання для обговорення:

  • Що таке sustainability та чому в один момент це стало так важливо.
  • Екологічні передумови для глобальних змін у поведінці людей. 
  • Свідома мода та її напрямки. 
  • Що може робити кожен з нас, щоб долучитися до руху.
  • Наслідки пандемії для індустрії та формування нових трендів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марія Маслій
Засновниця та креативний директор MARSALA , співзасновниця B2B шоуруму з продажів сталих брендів THE SUSUTAINABLES, фотограф та режисер
Марія Маслій

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: