fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Що спільного між самотністю, контактом з реальністю та совістю, або як зрозуміти, що ваш сусід може вас вбити?

Особистісний розвиток
  • Дата: 05/10/2021 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Що спільного між самотністю, контактом з реальністю та совістю, або як зрозуміти, що ваш сусід може вас вбити?. Дата: 05 жовтня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Самотність, совість, реальність – досить буденні слова, яким ми часто не надаємо специфічного значення. Ми досить легко можемо визначити, що хтось з нашого оточення самотній, хтось постійно літає у хмарах, а хтось поводить себе безсовісно. Однак, які таємниці можуть бути приховані за цими характеристиками? Команда EBA Management Development Centre спільно з Тетяною Сідляренко запрошують Вас трішки підняти завісу таємниць, які приховує людська психіка, і взяти участь в Online-лекції: Що спільного між самотністю, контактом з реальністю та совістю, або як зрозуміти, що ваш сусід може вас вбити? Спікерка: Тетяна Сідляренко, Психолог-консультант, PhD студентка (спеціальність «Психологія»), студентка 2-ї ступені напрямку Гештальт-психотерапія. Цільова аудиторія: HR менеджери, лідери команд, старші та молодші менеджери департаментів, усі зацікавлені. Питання для обговорення: Що таке самотність? Депресія та ПТСР: психологія чи фізіологія? Як визначити, що людина поруч потребує психологічної/психіатричної допомоги?  Як визначити, що людина поруч загрожує вашій чи власній безпеці? Психологія, психотерапія, психіатрія – яка різниця? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Тетяна Сідляренко. Психолог-консультант, PhD студентка (спеціальність «Психологія»), студентка 2-ї ступені напрямку Гештальт-психотерапія. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Самотність, совість, реальність – досить буденні слова, яким ми часто не надаємо специфічного значення. Ми досить легко можемо визначити, що хтось з нашого оточення самотній, хтось постійно літає у хмарах, а хтось поводить себе безсовісно. Однак, які таємниці можуть бути приховані за цими характеристиками?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Тетяною Сідляренко запрошують Вас трішки підняти завісу таємниць, які приховує людська психіка, і взяти участь в Online-лекції: Що спільного між самотністю, контактом з реальністю та совістю, або як зрозуміти, що ваш сусід може вас вбити?

Спікерка: Тетяна Сідляренко, Психолог-консультант, PhD студентка (спеціальність «Психологія»), студентка 2-ї ступені напрямку Гештальт-психотерапія.

Цільова аудиторія: HR менеджери, лідери команд, старші та молодші менеджери департаментів, усі зацікавлені.

Питання для обговорення:

  • Що таке самотність?
  • Депресія та ПТСР: психологія чи фізіологія?
  • Як визначити, що людина поруч потребує психологічної/психіатричної допомоги? 
  • Як визначити, що людина поруч загрожує вашій чи власній безпеці?
  • Психологія, психотерапія, психіатрія – яка різниця?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Тетяна Сідляренко
Психолог-консультант, PhD студентка (спеціальність «Психологія»), студентка 2-ї ступені напрямку Гештальт-психотерапія
Тетяна Сідляренко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: