fbpx

Online-лекція: Що означає гендерна рівність для бізнесу?

 • Дата: 11/03/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Розширення прав та можливостей жінок на ринку праці є важливим аспектом досягнення гендерної рівності. Дослідження показують, що належна увага до проблем, з якими стикаються жінки на робочому місці, сприяє підвищенню продуктивності праці колективу загалом, позитивно впливає на організаційну ефективність, та, як наслідок, покращує благополуччя працівників та імідж компанії.

Ключовим викликом для досягнення рівності між жінками та чоловіками на робочому місці є гендерні стереотипи, які асоціюють амбіційність та лідерство з маскулінністю та знецінюють можливості та вміння жінок. У сучасному світі компанії та організації досягають успіху, коли вживають заходів для усунення гендерних стереотипів на робочому місці, і створюють умови рівноцінності, в яких таланти, навички та вміння жінок цінуються компанією так само, як і чоловіків, створюючи гендерно збалансоване та інклюзивне робоче середовище, наповнене взаємоповагою.

EBA Management Development Centre спільно з PwC Україна запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Що означає гендерна рівність для бізнесу?

Дана лекція запланована на 11 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

 • Анна Онищенко, директорка та очільниця практики консультаційних послуг для державного сектору PwC в Україні, очолює проектну команду, яка працює над реалізацією регіонального проекту з проведення дослідження існуючих гендерних стереотипів у шістьох країнах Східного партнерства та подальшої оцінки передових практик в області подолання гендерних стереотипів і дискримінації, керувала Офісом управління проектами, який координував програму технічної допомоги Уряду Великої Британії для України.
 • Сергій Білолипецький, менеджер практики консультаційних послуг та співкерівник практики консультаційних послуг з управління персоналом PwC Україна, консультував державну установу «Офіс з просування експорту» в області розробки KPI, у тому числі, показників гендерної рівності.

Основний партнер: PwC Україна.

Цільова аудиторія: HR менеджери, керівники вищої та середньої ланки, власники бізнесу.

Питання для обговорення:

 • Переваги та вигоди гендерної рівності для бізнесу.
 • Огляд історій успіху компаній в досягненні цілей гендерної рівності.
 • Компанії Fortune 500 інтегрують принципи рівності, різноманіття, справедливості та інклюзивності у всі аспекти робочого середовища.
 • Компанії, які ігнорують принципи гендерної рівності, ризикують не залучити або не зберегти найкращі таланти.
 • Розробка та впровадження гендерних KPI в компанії з вимірюванням та аналізом прогресу сприяють досягненню рівності та інклюзивності
 • Впровадження гендерних KPI як одного з інструментів для досягнення гендерної рівності та інклюзивності в компанії. Необхідність їх вимірювання та відстеження прогресу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Анна Онищенко
Директорка та очільниця практики консультаційних послуг для державного сектору PwC в Україні, очолює проектну команду, яка працює над реалізацією регіонального проекту з проведення дослідження існуючих гендерних стереотипів у шістьох країнах Східного партнерства та подальшої оцінки передових практик в області подолання гендерних стереотипів і дискримінації, керувала Офісом управління проектами, який координував програму технічної допомоги Уряду Великої Британії для України
Сергій Білолипецький
Менеджер практики консультаційних послуг та співкерівник практики консультаційних послуг з управління персоналом PwC Україна, консультував державну установу «Офіс з просування експорту» в області розробки KPI, у тому числі, показників гендерної рівності
Анна Онищенко
Сергій Білолипецький

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише преміальним клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: