fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Що (насправді) копірайтинг дає бізнесу

  • Дата: 29/08/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Що (насправді) копірайтинг дає бізнесу. Дата: 29 серпня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Копірайтинг — це не тільки про тексти. Це насамперед про вирішення бізнес-завдань. Які бувають копірайтери, чим креатив відрізняється від творчості, і що не так з текстами, що продають — про все це поговоримо на нашій зустрічі.  EBA Management Development Centre спільно з Стаською Падалкою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Що (насправді) копірайтинг дає бізнесу.  Спікерка: Стаська Падалка, Creative Lead у Laba, копірайтерка, лекторка, співзасновниця кадрової агенції для копірайтерів «Копірська». У минулому — копірайтерка у Планеті Кіно, Creative Group Head в креативній агенції «Arriba!». Загалом у копірайтингу — більше десяти років, у створенні текстів — більше 15. Питання для обговорення: Правила креативу. Що таке бренд. Текст, що продає. Обовʼязки копірайтера. Сесія питань та відповідей. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Стаська Падалка. Creative Lead у Laba, копірайтерка, лекторка, співзасновниця кадрової агенції для копірайтерів «Копірська». У минулому — копірайтерка у Планеті Кіно, Creative Group Head в креативній агенції Arriba!. Загалом у копірайтингу — більше десяти років, у створенні текстів — більше 15.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

Копірайтинг — це не тільки про тексти. Це насамперед про вирішення бізнес-завдань. Які бувають копірайтери, чим креатив відрізняється від творчості, і що не так з текстами, що продають — про все це поговоримо на нашій зустрічі. 

EBA Management Development Centre спільно з Стаською Падалкою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Що (насправді) копірайтинг дає бізнесу. 

Спікерка: Стаська Падалка, Creative Lead у Laba, копірайтерка, лекторка, співзасновниця кадрової агенції для копірайтерів «Копірська». У минулому — копірайтерка у Планеті Кіно, Creative Group Head в креативній агенції «Arriba!». Загалом у копірайтингу — більше десяти років, у створенні текстів — більше 15.

Питання для обговорення:

  • Правила креативу.
  • Що таке бренд.
  • Текст, що продає.
  • Обовʼязки копірайтера.
  • Сесія питань та відповідей.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Стаська Падалка
Creative Lead у Laba, копірайтерка, лекторка, співзасновниця кадрової агенції для копірайтерів «Копірська». У минулому — копірайтерка у Планеті Кіно, Creative Group Head в креативній агенції Arriba!. Загалом у копірайтингу — більше десяти років, у створенні текстів — більше 15.
Стаська Падалка

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: