fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Санкції у дії: розкриття та розуміння глобальних економічних викликів

Право та юриспруденція
 • Дата: 29/02/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Санкції у дії: розкриття та розуміння глобальних економічних викликів. Дата: 29 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну світ зіткнувся з посиленням обмежувальних заходів та санкцій у різних юрисдикціях. Санкційний ландшафт активно розвивався протягом тривалого періоду часу і швидко змінювався з 24 лютого 2022 року. Із запровадженням воєнного стану санкційна політика України стала жорсткішою. Хоча частина санкцій спрямована на захист безпеки, але деякі з цих обмежень застосовуються без належної перевірки та впливають на бізнес, який не підтримує агресивну політику російської федерації. Наявність лише ознаки зв’язку з russian roots компаніями достатньо, щоб заблокувати активи, обмежити торговельні операції, зупинити виконання економічних та фінансових зобов’язань, анулювати або зупинити ліцензії та інші дозволи, в тому числі на користування надрами, запобігти виведенню капіталів за межі України. EBA Management Development Centre спільно з юридичним бутиком VB PARTNERS запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Санкції у дії: розкриття та розуміння глобальних економічних викликів. Мета online-лекції – розкрити, як визначити ризики й не допустити наслідки санкційних обмежень для доброчесного бізнесу в умовах активної політики держави. Також обговоримо механізми функціонування реєстру НАЗК «Війна & Санкції», аналізуючи його вплив на українські та міжнародні компанії. Цільова аудиторія: Керівники міжнародних та національних компаній, топменеджмент банків, юрисконсульти та комплаєнс-менеджери. Спікери: Денис Шкаровський, Адвокат, партнер VB PARTNERS, експерт санкційної практики. Лілія Кузнець, Адвокатка VB PARTNERS.  Питання для обговорення: Еволюція українських санкцій у захисті національних інтересів. Ціна ризику: чого коштує співпраця з підсанкційними контрагентами? Санкція стягнення активів пособників рф: умови та підстави застосування, статистика ВАКС, конфісковані активи підсанкційних осіб. Реєстр НАЗК «Війна & Санкції»: мета та ціль запровадження, поточна ситуація, та що робити, якщо компанія потрапила у підсанкційні списки. Чи існують механізми скасування санкцій? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Денис Шкаровський. Адвокат, партнер VB PARTNERS, експерт санкційної практики.. Лілія Кузнець. Адвокатка VB PARTNERS.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну світ зіткнувся з посиленням обмежувальних заходів та санкцій у різних юрисдикціях. Санкційний ландшафт активно розвивався протягом тривалого періоду часу і швидко змінювався з 24 лютого 2022 року. Із запровадженням воєнного стану санкційна політика України стала жорсткішою.

Хоча частина санкцій спрямована на захист безпеки, але деякі з цих обмежень застосовуються без належної перевірки та впливають на бізнес, який не підтримує агресивну політику російської федерації.

Наявність лише ознаки зв’язку з russian roots компаніями достатньо, щоб заблокувати активи, обмежити торговельні операції, зупинити виконання економічних та фінансових зобов’язань, анулювати або зупинити ліцензії та інші дозволи, в тому числі на користування надрами, запобігти виведенню капіталів за межі України.

EBA Management Development Centre спільно з юридичним бутиком VB PARTNERS запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Санкції у дії: розкриття та розуміння глобальних економічних викликів.

Мета online-лекції – розкрити, як визначити ризики й не допустити наслідки санкційних обмежень для доброчесного бізнесу в умовах активної політики держави. Також обговоримо механізми функціонування реєстру НАЗК «Війна & Санкції», аналізуючи його вплив на українські та міжнародні компанії.

Цільова аудиторія: Керівники міжнародних та національних компаній, топменеджмент банків, юрисконсульти та комплаєнс-менеджери.

Спікери:

 • Денис Шкаровський, Адвокат, партнер VB PARTNERS, експерт санкційної практики.
 • Лілія Кузнець, Адвокатка VB PARTNERS. 

Питання для обговорення:

 • Еволюція українських санкцій у захисті національних інтересів.
 • Ціна ризику: чого коштує співпраця з підсанкційними контрагентами?
 • Санкція стягнення активів пособників рф: умови та підстави застосування, статистика ВАКС, конфісковані активи підсанкційних осіб.
 • Реєстр НАЗК «Війна & Санкції»: мета та ціль запровадження, поточна ситуація, та що робити, якщо компанія потрапила у підсанкційні списки.
 • Чи існують механізми скасування санкцій?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Денис Шкаровський
Адвокат, партнер VB PARTNERS, експерт санкційної практики.
Лілія Кузнець
Адвокатка VB PARTNERS.
Денис Шкаровський
Лілія Кузнець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: