fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Сам на сам з камерою. Як опанувати формати онлайн спілкування без стресу

  • Дата: 14/01/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:30 - 13:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Сам на сам з камерою. Як опанувати формати онлайн спілкування без стресу. Дата: 14 січня2021. Час: 11:30 13:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Нові реалії потребують нових навичок. В життя і роботу багатьох людей увірвалося онлайн спілкування. І сьогодні це одна з найважливіших навичок, завдяки якій укладаються угоди, робляться презентації, та будуються нові бізнес відносини. Проте ніхто не вчив нас роботі на камеру, і зараз доводиться опановувати все на льоту, щоб донести свою думку, вміти зацікавити. EBA Management Development Centre спільно з Романом Ляхом запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Сам на сам з камерою. Як опанувати формати онлайн спілкування без стресу. Дана лекція запланована на 14 січня 2021 об 11:30 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Роман Лях, тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. Питання для обговорення: Особливості різних форматів онлайн спілкування. Як підготувати інформацію, щоб все пройшло з прогнозованим результатом. Основні помилки, яких варто уникати в онлайні. Прийоми для утримання уваги слухачів. Вербальні та невербальні сигнали і як адаптувати їх для камери. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Роман Лях. Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Нові реалії потребують нових навичок. В життя і роботу багатьох людей увірвалося онлайн спілкування. І сьогодні це одна з найважливіших навичок, завдяки якій укладаються угоди, робляться презентації, та будуються нові бізнес відносини. Проте ніхто не вчив нас роботі на камеру, і зараз доводиться опановувати все на льоту, щоб донести свою думку, вміти зацікавити.

EBA Management Development Centre спільно з Романом Ляхом запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Сам на сам з камерою. Як опанувати формати онлайн спілкування без стресу.

Дана лекція запланована на 14 січня 2021 об 11:30 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Роман Лях, тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

Питання для обговорення:

  • Особливості різних форматів онлайн спілкування.
  • Як підготувати інформацію, щоб все пройшло з прогнозованим результатом.
  • Основні помилки, яких варто уникати в онлайні.
  • Прийоми для утримання уваги слухачів.
  • Вербальні та невербальні сигнали і як адаптувати їх для камери.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Роман Лях
Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People
Роман Лях

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: