fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ризик-орієнтований підхід до ухвалення рішень

  • Дата: 13/02/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ризик-орієнтований підхід до ухвалення рішень. Дата: 13 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Існує така думка, що управління ризиками - це просто черговий інструмент, який навязаний консультантами і насправді не приносить жодної користі.  І якщо він присутній в компанії то найчастіше процес ризик менеджменту зводиться до того, що ризик-менеджер на регулярній основі самостійно формує перелік ризиків компанії, оцінює їх і визначає заходи з управління ризиками. EBA Management Development Centre спільно з TMS Ukraine запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ризик-орієнтований підхід до ухвалення рішень. Спікер: Михайло Левицький, генеральний директор TMS Ukraine, аудитор систем менеджменту з багаторічним досвідом. Більше 100 проведених курсів по вдосконаленню діяльності та інструментам менеджменту. Кандидат економічних наук, доцент кафедри стандартизації та сертифікації НУБіП. Питання для обговорення: Що таке ризик-менеджмент: формування направлення. Ухвалення рішень на основі ризик-менеджменту: чому нас мають цікавити не самі ризики, а їх вплив на нашу мету. Методи які існують для оцінки ризиків: коротко пройдем по найбільш відомим та дієвим інструментам та методикам. Шляхи впровадження ризик-менеджменту в компанію: від тягаря до незамінного інструменту для ухвалення рішень. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Михайло Левицький. Генеральний директор TMS Ukraine, аудитор систем менеджменту з багаторічним досвідом. Більше 100 проведених курсів по вдосконаленню діяльності та інструментам менеджменту. Кандидат економічних наук, доцент кафедри стандартизації та сертифікації НУБіП. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Існує така думка, що управління ризиками – це просто черговий інструмент, який нав’язаний консультантами і насправді не приносить жодної користі.  І якщо він присутній в компанії то найчастіше процес ризик менеджменту зводиться до того, що ризик-менеджер на регулярній основі самостійно формує перелік ризиків компанії, оцінює їх і визначає заходи з управління ризиками.

EBA Management Development Centre спільно з TMS Ukraine запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ризик-орієнтований підхід до ухвалення рішень.

Спікер: Михайло Левицький, генеральний директор TMS Ukraine, аудитор систем менеджменту з багаторічним досвідом. Більше 100 проведених курсів по вдосконаленню діяльності та інструментам менеджменту. Кандидат економічних наук, доцент кафедри стандартизації та сертифікації НУБіП.

Питання для обговорення:

  • Що таке ризик-менеджмент: формування направлення.
  • Ухвалення рішень на основі ризик-менеджменту: чому нас мають цікавити не самі ризики, а їх вплив на нашу мету.
  • Методи які існують для оцінки ризиків: коротко пройдем по найбільш відомим та дієвим інструментам та методикам.
  • Шляхи впровадження ризик-менеджменту в компанію: від тягаря до незамінного інструменту для ухвалення рішень.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Михайло Левицький
Генеральний директор TMS Ukraine, аудитор систем менеджменту з багаторічним досвідом. Більше 100 проведених курсів по вдосконаленню діяльності та інструментам менеджменту. Кандидат економічних наук, доцент кафедри стандартизації та сертифікації НУБіП
Михайло Левицький

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: