fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: RGB проти CMYK: чому кольори на екрані та під час друку відрізняються?

Маркетинг та PR Тренди та інновації
 • Дата: 07/12/2023 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: RGB проти CMYK: чому кольори на екрані та під час друку відрізняються?. Дата: 07 грудня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. У сучасному світі ми все більше справ вирішуємо онлайн. Навіть колір речей обираємо по зображенню на екрані, а якість друкованої продукції погоджуємо по фотографії. Але часто реальність виявляється інакшою. І добре, якщо різниця не принципова, і не доведеться речі обмінювати чи продавати, а продукцію передруковувати. EBA Management Development Centre спільно з Юрієм Сахно запрошують вас взяти участь в Online-лекції: RGB проти CMYK: чому кольори на екрані та під час друку відрізняються?, де ви дізнаєтеся, чому такі проблеми виникають та як їх можна уникнути. Цільова аудиторія: Маркетологи і рекламні спеціалісти: розуміння відмінностей кольорових просторів допоможе вам обирати кольори для більш ефективних рекламних кампанії та брендування. Офісні працівники: зможете дізнатися, чому яскраві презентації чи документи на друці виглядають мляво. Працівники відділів закупівель: лекція допоможе краще розуміти різницю між кольорами на екрані і під час друку при виборі, контролі якості та оцінці витрат на рекламну продукцію. Бізнес-власники: розуміння основних принципів RGB і CMYK допоможе вам ефективніше спілкуватися з дизайнерами та друкарями і покращити якість своєї рекламної продукції. Фотографи: знання про те, як кольори можуть змінюватися при друку, допоможе вам коригувати свої фотографії для досягнення бажаного результату. Дизайнери-початківці: зможете краще розібратися у відмінностях між RGB і CMYK, що допоможе вам створювати дизайни, які відтворюються точно на друкарському обладнанні. А також широкий спектр фахівців і осіб, що мають справу з кольорами, дизайном і друком в різних аспектах своєї роботи. Спікер: Юрій Сахно, керівник відділу дизайну Київстар. Практикуючий дизайнер з більш ніж 25-річним досвідом. Питання для обговорення: Чому кольори на екрані й на папері/при друці відрізняються. Які кольори фізично неможливо відтворити на звичайних екранах, а які – при друці. Чому поліграфічні компанії відмовляються приймати документи, підготовлені в офісних додатках чи онлайн-застосунках. Як зменшити розбіжність у кольорах при підготовці документів. Чому фотографії спотворюють реальність. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юрій Сахно. Керівник відділу дизайну Київстар. Практикуючий дизайнер з більш ніж 25-річним досвідом.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У сучасному світі ми все більше справ вирішуємо онлайн. Навіть колір речей обираємо по зображенню на екрані, а якість друкованої продукції погоджуємо по фотографії. Але часто реальність виявляється інакшою. І добре, якщо різниця не принципова, і не доведеться речі обмінювати чи продавати, а продукцію передруковувати.

EBA Management Development Centre спільно з Юрієм Сахно запрошують вас взяти участь в Online-лекції: RGB проти CMYK: чому кольори на екрані та під час друку відрізняються?, де ви дізнаєтеся, чому такі проблеми виникають та як їх можна уникнути.

Цільова аудиторія:

 • Маркетологи і рекламні спеціалісти: розуміння відмінностей кольорових просторів допоможе вам обирати кольори для більш ефективних рекламних кампанії та брендування.
 • Офісні працівники: зможете дізнатися, чому яскраві презентації чи документи на друці виглядають мляво.
 • Працівники відділів закупівель: лекція допоможе краще розуміти різницю між кольорами на екрані і під час друку при виборі, контролі якості та оцінці витрат на рекламну продукцію.
 • Бізнес-власники: розуміння основних принципів RGB і CMYK допоможе вам ефективніше спілкуватися з дизайнерами та друкарями і покращити якість своєї рекламної продукції.
 • Фотографи: знання про те, як кольори можуть змінюватися при друку, допоможе вам коригувати свої фотографії для досягнення бажаного результату.
 • Дизайнери-початківці: зможете краще розібратися у відмінностях між RGB і CMYK, що допоможе вам створювати дизайни, які відтворюються точно на друкарському обладнанні.
 • А також широкий спектр фахівців і осіб, що мають справу з кольорами, дизайном і друком в різних аспектах своєї роботи.

Спікер: Юрій Сахно, керівник відділу дизайну Київстар. Практикуючий дизайнер з більш ніж 25-річним досвідом.

Питання для обговорення:

 • Чому кольори на екрані й на папері/при друці відрізняються.
 • Які кольори фізично неможливо відтворити на звичайних екранах, а які – при друці.
 • Чому поліграфічні компанії відмовляються приймати документи, підготовлені в офісних додатках чи онлайн-застосунках.
 • Як зменшити розбіжність у кольорах при підготовці документів.
 • Чому фотографії спотворюють реальність.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Сахно
Керівник відділу дизайну Київстар. Практикуючий дизайнер з більш ніж 25-річним досвідом.
Юрій Сахно

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: