fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна online-лекція: Психопатологія пов’язана з травмою – як її зрозуміти та відрізнити від звичайних реакцій на травматичні події

  • Дата: 31/03/2022 (ЧТ)
  • Мова: англійська з перекладом на українську
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Міжнародна online-лекція: Психопатологія пов’язана з травмою – як її зрозуміти та відрізнити від звичайних реакцій на травматичні події. Дата: 31 березня2022. Час: 15:00 16:30. Мова: англійська з перекладом на українську. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. EBA Management Development Centre спільно з Іланом Харпам-Ротемом запрошують вас взяти участь в Міжнародній оnline-лекції: Психопатологія пов’язана з травмою – як її зрозуміти та відрізнити від звичайних реакцій на травматичні події. Спікер: доктор Ілан Харпаз-Ротем, доцент Єльського факультету психіатрії та психології, заступник директора відділу оцінки в Національному центрі США з посттравматичного стресового розладу, де він наглядає за оцінкою та моніторингом усіх програм спеціального лікування посттравматичних стресових розладів для ветеранів. Питання для обговорення: Краще розуміння психопатології повязаної з травмою, особливо ПТСР. Як відрізнити психопатологію від звичайних реакцій на травматичні події. Як зрозуміти воєнний стрес, як впоратися з війною/катастрофічним стресом. На що звернути увагу під час стресу і як дізнатися, що у вас все добре. Спікери. Доктор Ілан Харпаз-Ротем. Доцент Єльського факультету психіатрії та психології, заступник директора відділу оцінки в Національному центрі США з посттравматичного стресового розладу, де він наглядає за оцінкою та моніторингом усіх програм спеціального лікування посттравматичних стресових розладів для ветеранів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

EBA Management Development Centre спільно з Іланом Харпам-Ротемом запрошують вас взяти участь в Міжнародній оnline-лекції: Психопатологія пов’язана з травмою – як її зрозуміти та відрізнити від звичайних реакцій на травматичні події.

Спікер: доктор Ілан Харпаз-Ротем, доцент Єльського факультету психіатрії та психології, заступник директора відділу оцінки в Національному центрі США з посттравматичного стресового розладу, де він наглядає за оцінкою та моніторингом усіх програм спеціального лікування посттравматичних стресових розладів для ветеранів.

Питання для обговорення:

  • Краще розуміння психопатології пов’язаної з травмою, особливо ПТСР.
  • Як відрізнити психопатологію від звичайних реакцій на травматичні події.
  • Як зрозуміти воєнний стрес, як впоратися з війною/катастрофічним стресом.
  • На що звернути увагу під час стресу і як дізнатися, що у вас все добре.

Спікери

1 / 1
Доктор Ілан Харпаз-Ротем
Доцент Єльського факультету психіатрії та психології, заступник директора відділу оцінки в Національному центрі США з посттравматичного стресового розладу, де він наглядає за оцінкою та моніторингом усіх програм спеціального лікування посттравматичних стресових розладів для ветеранів
Доктор Ілан Харпаз-Ротем

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: