fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Проєкти з впровадження змін: особливості та практика

  • Дата: 28/02/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Проєкти з впровадження змін: особливості та практика. Дата: 28 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Людмилою Нефьодовою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Проєкти з впровадження змін: особливості та практика. Спікерка: Людмила Нефьодова, керівниця проєкту Впровадження програмно-проектного менеджменту у МОУ та ЗСУ, персональна и командна коучиня по стандартам ICF, коучиня та бізнес-тренерка Pro PM. Цільова аудиторія: проєктні менеджери. Питання для обговорення: Очікування та цілі. Вибір підходів до реалізації. Як це - бути керівником такого проєкту. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Людмила Нефьодова. Керівниця проєкту Впровадження програмно-проектного менеджменту у МОУ та ЗСУ, персональна и командна коучиня по стандартам ICF, коучиня та бізнес-тренерка Pro PM. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Людмилою Нефьодовою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Проєкти з впровадження змін: особливості та практика.

Спікерка: Людмила Нефьодова, керівниця проєкту “Впровадження програмно-проектного менеджменту у МОУ та ЗСУ”, персональна и командна коучиня по стандартам ICF, коучиня та бізнес-тренерка Pro PM.

Цільова аудиторія: проєктні менеджери.

Питання для обговорення:

  • Очікування та цілі.
  • Вибір підходів до реалізації.
  • Як це – бути керівником такого проєкту.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Людмила Нефьодова
Керівниця проєкту "Впровадження програмно-проектного менеджменту у МОУ та ЗСУ", персональна и командна коучиня по стандартам ICF, коучиня та бізнес-тренерка Pro PM
Людмила Нефьодова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: