fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Правила ефективного нетворкінгу: як створити мережу бізнес-можливостей

Комунікація Особистісний розвиток
  • Дата: 20/02/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Правила ефективного нетворкінгу: як створити мережу бізнес-можливостей. Дата: 20 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бізнес починається з ідеї. А його успіх залежить від налагодженої мережі контактів, здатних її розвивати. Але як знайомитися з потенційними клієнтами й партнерами, створити позитивне перше враження й заручитися згодою на подальшу співпрацю? У цьому допоможуть золоті правила нетворкінгу, знання яких дасть вам впевненість у спілкуванні з новими людьми й допоможе вивести знайомство на рівень повноцінного партнерства. EBA Management Development Centre спільно з Наталією Гач запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Правила ефективного нетворкінгу: як створити мережу бізнес-можливостей. Цільова аудиторія: Лекція буде корисною для керівників бізнесу; менеджерів, відповідальних за розвиток компанії та пошук нових клієнтів і партнерів; а також для усіх, хто вбачає успіх своєї справи в ефективному бізнес-спілкуванні. Спікерка: Наталія Гач, Філологиня, перекладачка, засновниця центру професійного навчання й розвитку «L&D initiatives», доцентка кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має 13 років досвіду роботи у галузі комунікації та викладання іноземних мов. Вивчала PR стратегії у Корнельському університеті (США), володіє дипломами підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови Оксфордського і Кембриджського університетів (Великобританія). Під час лекції ми обговоримо такі питання: Що таке нетворкінг і для чого він потрібен. Як правильно налагоджувати контакти і яких пасток варто уникати. Як вигідно себе представити у новому професійному середовищі. Як сказати «ні» на пропозицію налагодити бізнес-знайомство. Як уникнути нетворкінг-вигорання. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Наталія Гач. Філологиня, перекладачка, засновниця центру професійного навчання й розвитку «L&D initiatives», доцентка кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має 13 років досвіду роботи у галузі комунікації та викладання іноземних мов. Вивчала PR стратегії у Корнельському університеті (США), володіє дипломами підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови Оксфордського і Кембриджського університетів (Великобританія).. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Бізнес починається з ідеї. А його успіх залежить від налагодженої мережі контактів, здатних її розвивати. Але як знайомитися з потенційними клієнтами й партнерами, створити позитивне перше враження й заручитися згодою на подальшу співпрацю? У цьому допоможуть золоті правила нетворкінгу, знання яких дасть вам впевненість у спілкуванні з новими людьми й допоможе вивести знайомство на рівень повноцінного партнерства.

EBA Management Development Centre спільно з Наталією Гач запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Правила ефективного нетворкінгу: як створити мережу бізнес-можливостей.

Цільова аудиторія: Лекція буде корисною для керівників бізнесу; менеджерів, відповідальних за розвиток компанії та пошук нових клієнтів і партнерів; а також для усіх, хто вбачає успіх своєї справи в ефективному бізнес-спілкуванні.

Спікерка: Наталія Гач, Філологиня, перекладачка, засновниця центру професійного навчання й розвитку «L&D initiatives», доцентка кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має 13 років досвіду роботи у галузі комунікації та викладання іноземних мов. Вивчала PR стратегії у Корнельському університеті (США), володіє дипломами підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови Оксфордського і Кембриджського університетів (Великобританія).

Під час лекції ми обговоримо такі питання:

  • Що таке нетворкінг і для чого він потрібен.
  • Як правильно налагоджувати контакти і яких пасток варто уникати.
  • Як вигідно себе представити у новому професійному середовищі.
  • Як сказати «ні» на пропозицію налагодити бізнес-знайомство.
  • Як уникнути нетворкінг-вигорання.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Гач
Філологиня, перекладачка, засновниця центру професійного навчання й розвитку «L&D initiatives», доцентка кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має 13 років досвіду роботи у галузі комунікації та викладання іноземних мов. Вивчала PR стратегії у Корнельському університеті (США), володіє дипломами підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови Оксфордського і Кембриджського університетів (Великобританія).
Наталія Гач

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: