fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Поява експоненційних організацій та як стати однією з них

  • Дата: 13/07/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Поява експоненційних організацій та як стати однією з них. Дата: 13 липня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Коли ви дивитеся на світ сьогодні стає очевидно наскільки він відрізняється від світу 20, навіть 10 років тому. Ми живемо в епоху повної сингулярності. Це призвело до появи нового типу організацій, які можуть рости набагато швидше, ніж їхні однолітки. І це представляє неймовірну бізнес-можливість, якою ви можете скористатися. EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Бурлуцьким запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Поява експоненційних організацій та як стати однією з них. Спікер: Андрій Бурлуцький, директор з маркетингу компанії Yalantis, фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 16 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно. Цільова аудиторія: всі ті, хто цікавляться поняттям експоненційних організацій та планують запроваджувати їх. Питання для обговорення:           Подвоєння експоненційних технологій. Як експоненційний ріст кардинально змінює наш світ. Як Експоненційні Організації процвітають у цьому світі. Приклад Експоненційної Організації. Прибутки від Експоненційної Організації. Як стати більш схожим на Експоненційну Організацію. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Бурлуцький. Директор з маркетингу компанії Yalantis, фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 16 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Коли ви дивитеся на світ сьогодні стає очевидно наскільки він відрізняється від світу 20, навіть 10 років тому. Ми живемо в епоху повної сингулярності. Це призвело до появи нового типу організацій, які можуть рости набагато швидше, ніж їхні однолітки. І це представляє неймовірну бізнес-можливість, якою ви можете скористатися.

EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Бурлуцьким запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Поява експоненційних організацій та як стати однією з них.

Спікер: Андрій Бурлуцький, директор з маркетингу компанії Yalantis, фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 16 років в ІТ бізнесі, з них 10 – в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології – це дивно та корисно.

Цільова аудиторія: всі ті, хто цікавляться поняттям експоненційних організацій та планують запроваджувати їх.

Питання для обговорення:          

  • Подвоєння експоненційних технологій.
  • Як експоненційний ріст кардинально змінює наш світ.
  • Як Експоненційні Організації процвітають у цьому світі.
  • Приклад Експоненційної Організації.
  • Прибутки від Експоненційної Організації.
  • Як стати більш схожим на Експоненційну Організацію.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Бурлуцький
Директор з маркетингу компанії Yalantis, фанат нашого майбутнього, IT-шоумен, підприємець. 16 років в ІТ бізнесі, з них 10 - в корпорації Microsoft. Будував маркетинг, запускав продажі, продукти та переконував, що технології - це дивно та корисно
Андрій Бурлуцький

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: