fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Податки в час війни: що варто знати бізнесу

Право та юриспруденція
  • Дата: 22/03/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Податки в час війни: що варто знати бізнесу. Дата: 22 березня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Одразу після запровадження воєнного стану Верховна Рада України прийняла закон про внесення змін до податкового законодавства. Нововведення суттєво змінюють звичні правила податкового адміністрування на всій території України: запроваджують всеохопний мораторій на перевірки, зупиняють строки для бізнесу і податкових органів, скасовують відповідальність. EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Василь Кісіль і Партнери запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Податки в час війни: що варто знати бізнесу. Під час online-лекції ми поговоримо про те, як бізнесу виконувати свої податкові обов’язки в умовах нової реальності. Спікерки: Тетяна Бережна, радниця юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, адвокатка з 10-річним досвідом ведення податкових спорів та податкового консультування. Аліна Ратушна, юристка юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертка в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства. Теми для обговорення: Закони, які запроваджують нові правила, і початок їх дії. Мораторій на перевірки, зупинення строків, скасування відповідальності. Як працює податковий закон в час війни: розбір податкового спору компанії, яка зареєстрована в зоні АТО. Податкові пільги в умовах війни. Спікери. Тетяна Бережна. Радниця юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, адвокатка з 10-річним досвідом ведення податкових спорів та податкового консультування.. Аліна Ратушна. Юристка юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертка в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Merkulova. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Одразу після запровадження воєнного стану Верховна Рада України прийняла закон про внесення змін до податкового законодавства. Нововведення суттєво змінюють звичні правила податкового адміністрування на всій території України: запроваджують всеохопний мораторій на перевірки, зупиняють строки для бізнесу і податкових органів, скасовують відповідальність.

EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Василь Кісіль і Партнери запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Податки в час війни: що варто знати бізнесу.

Під час online-лекції ми поговоримо про те, як бізнесу виконувати свої податкові обов’язки в умовах нової реальності.

Спікерки:

  • Тетяна Бережна, радниця юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, адвокатка з 10-річним досвідом ведення податкових спорів та податкового консультування.
  • Аліна Ратушна, юристка юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертка в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.

Теми для обговорення:

  • Закони, які запроваджують нові правила, і початок їх дії.
  • Мораторій на перевірки, зупинення строків, скасування відповідальності.
  • Як працює податковий закон в час війни: розбір податкового спору компанії, яка зареєстрована в зоні АТО.
  • Податкові пільги в умовах війни.

Спікери

1 / 2
Тетяна Бережна
Радниця юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, адвокатка з 10-річним досвідом ведення податкових спорів та податкового консультування.
Аліна Ратушна
Юристка юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертка в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.
Тетяна Бережна
Аліна Ратушна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Merkulova

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: