fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Особливості володіння та управління корпоративними правами в умовах воєнного стану

 • Дата: 20/06/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Особливості володіння та управління корпоративними правами в умовах воєнного стану. Дата: 20 червня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно для членських компаній Асоціації. Кожен рано чи пізно стикається з питаннями спадкування. Протягом лекції поговоримо про специфіку та процедуру спадкування корпоративних прав, переваги планування спадкування і що варто передбачити аби уникнути ризиків. EBA Management Development Centre спільно з Зоряною Пелех та Марією Потаповою запрошують вас взяти участь в Online-лекцію: Особливості володіння та управління корпоративними правами в умовах воєнного стану. Спікери: Зоряна Пелех - юристка, що практикує вже понад 15 років, PhD у галузі права. Спеціалізація: корпоративне право, нерухомість та будівництво, земельне законодавство. Марія Потапова - юристка, керівна партнерка компанії ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC). Спеціалізація: корпоративне та інтелектуальне право. Пункти для обговорення: Умови для спадкування корпоративних прав. Загальні правила спадкування корпоративних прав. План дій у випадку неможливості виконання своїх функцій виконавчим органом (директором). Розгляд практичних кейсів. Сесія питань та відповідей. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Зоряна Пелех. Юристка, що практикує вже понад 15 років, PhD у галузі права. Спеціалізація: корпоративне право, нерухомість та будівництво, земельне законодавство.. Марія Потапова. Юристка, керівна партнерка компанії ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC). Спеціалізація: корпоративне та інтелектуальне право. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Кожен рано чи пізно стикається з питаннями спадкування. Протягом лекції поговоримо про специфіку та процедуру спадкування корпоративних прав, переваги планування спадкування і що варто передбачити аби уникнути ризиків.

EBA Management Development Centre спільно з Зоряною Пелех та Марією Потаповою запрошують вас взяти участь в Online-лекцію: Особливості володіння та управління корпоративними правами в умовах воєнного стану.

Спікери:

 • Зоряна Пелех – юристка, що практикує вже понад 15 років, PhD у галузі права. Спеціалізація: корпоративне право, нерухомість та будівництво, земельне законодавство.
 • Марія Потапова – юристка, керівна партнерка компанії ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC). Спеціалізація: корпоративне та інтелектуальне право.

Пункти для обговорення:

 • Умови для спадкування корпоративних прав.
 • Загальні правила спадкування корпоративних прав.
 • План дій у випадку неможливості виконання своїх функцій виконавчим органом (директором).
 • Розгляд практичних кейсів.
 • Сесія питань та відповідей.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Зоряна Пелех
Юристка, що практикує вже понад 15 років, PhD у галузі права. Спеціалізація: корпоративне право, нерухомість та будівництво, земельне законодавство.
Марія Потапова
Юристка, керівна партнерка компанії ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC). Спеціалізація: корпоративне та інтелектуальне право
Зоряна Пелех
Марія Потапова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: