fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Особливості та нюанси ведення бізнесу у Швейцарії та Дубаї. Як це може допомогти українському бізнесу

  • Дата: 01/11/2023 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Особливості та нюанси ведення бізнесу у Швейцарії та Дубаї. Як це може допомогти українському бізнесу. Дата: 01 листопада2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бізнес-співпраця з Швейцарією та Дубаями активно розвивається. Україні є що перейняти та чого навчитися від цих країн. EBA Management Development Centre спільно з Blackshield Capital запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Особливості та нюанси ведення бізнесу у Швейцарії та Дубаї. Як це може допомогти українському бізнесу. Спікер: Руслан Романчук, керуючий партнер групи інвестиційних компаній Blackshield Capital.  15+ років - фінансист, інвестор та підприємець, засновник та активіст благодійних фондів, основною метою яких є допомога Збройним Силам України та військовим ветеранам. Питання для обговорення: Швейцарія як високо респектабельна локація для бізнесу. Що може бути цікаво для українського бізнесу; ОАЕ - арабський бізнес-оазис. Що треба знати. Особливості національного регламенту; Що може бути цікавим для України. Особливості ринку Дубай. Перспективи розвитку законодавчого регулювання бізнесу в ОАЕ в горизонті 5/10 років. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Руслан Романчук. Керуючий партнер групи інвестиційних компаній Blackshield Capital. 15+ років - фінансист, інвестор та підприємець, засновник та активіст благодійних фондів, основною метою яких є допомога Збройним Силам України та військовим ветеранам. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Бізнес-співпраця з Швейцарією та Дубаями активно розвивається. Україні є що перейняти та чого навчитися від цих країн.

EBA Management Development Centre спільно з Blackshield Capital запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Особливості та нюанси ведення бізнесу у Швейцарії та Дубаї. Як це може допомогти українському бізнесу.

Спікер: Руслан Романчук, керуючий партнер групи інвестиційних компаній Blackshield Capital.  15+ років – фінансист, інвестор та підприємець, засновник та активіст благодійних фондів, основною метою яких є допомога Збройним Силам України та військовим ветеранам.

Питання для обговорення:

  • Швейцарія як високо респектабельна локація для бізнесу. Що може бути цікаво для українського бізнесу;
  • ОАЕ – арабський бізнес-оазис. Що треба знати. Особливості національного регламенту;
  • Що може бути цікавим для України. Особливості ринку Дубай.
  • Перспективи розвитку законодавчого регулювання бізнесу в ОАЕ в горизонті 5/10 років.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Руслан Романчук
Керуючий партнер групи інвестиційних компаній Blackshield Capital. 15+ років - фінансист, інвестор та підприємець, засновник та активіст благодійних фондів, основною метою яких є допомога Збройним Силам України та військовим ветеранам
Руслан Романчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: