fbpx

Online-лекція: Операційна ефективність: шляхи її вдосконалення

  • Дата: 27/10/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Незважаючи на те, що існує безліч методів аналізу діяльності компанії, в сучасній практиці управління бізнес-процесами займає ключове місце. Основною перевагою управління бізнес-процесами є можливість побачити та оцінити всю сукупність операцій компанії, що надає змогу вийти з рутинних операційних задач та оперативно реагувати на відхилення від норми. 

EBA Management Development Centre спільно з LABRO Transformation Hub запрошують Вас взяти участь в Online- лекції: Операційна ефективність: шляхи її вдосконалення.

Дана лекція запланована на 27 жовтня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Ірина Латанська, експерт з впровадження процесного управління, співзасновниця компанії LABRO Transformation Hub, адепт системного бізнесу та максимальної ефективності процесів, консультант з великим досвідом управління процесами на всіх рівнях компанії: від управлінського контуру до автоматизації потоку робіт.

Партнер: LABRO Transformation Hub.

Цільова аудиторія: топ-менеджмент, власники компаній, операційні менеджери.

Питання для обговорення:

  • Що таке процеси та процесне управління?
  • Визначення та систематизація процесів, як основа операційної ефективності.
  • Бізнес-процес як основа запуску циклу постійного покращення.
  • Вихід з рутинних операційних задач, як результат контролю процесних показників.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Латанська
Експерт з впровадження процесного управління, співзасновниця компанії LABRO Transformation Hub, адепт системного бізнесу та максимальної ефективності процесів, консультант з великим досвідом управління процесами на всіх рівнях компанії: від управлінського контуру до автоматизації потоку робіт
Ірина Латанська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Ovdii

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: