fbpx

Online-лекція: Обов’язкова реєстрація нерезидентів, що діють в Україні через представництва. Практичні аспекти

Право та юриспруденція
 • Дата: 17/06/2021
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Відповідно до пункту 64.5 ПКУ, нерезиденти (іноземні юридичні особи, організації), що діють в Україні через представництва (незалежно від статусу представництва), повинні бути зареєстровані в податкових органах.

Через зміни, введені наказом Міністерства фінансів України від 08.02.2021 № 62 «Про затвердження змін до Порядку реєстрації платників податків», нерезидентам, які здійснюють діяльність в Україні через непостійні представництва, надається можливість зареєструватися в податкових органах, не реєструючись платниками податку на прибуток підприємств до 19 травня 2021 року.

EBA Management Development Centre спільно з Accountor Ukraine запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Обов’язкова реєстрація нерезидентів, що діють в Україні через представництва. Практичні аспекти.

Спікери:

 • Надія Кузів, Виконавчий директор Accountor Ukraine, фахівець із бухгалтерського та податкового консультування з 15-літнім досвідом роботи в міжнародному бізнесі.
 • Катерина Лисечко, Керівник юридичного департаменту Accountor Ukraine, юрист з 12-ти річним досвідом юридичної практики в міжнародних компаніях, адвокат.

Партнер заходу: Accountor Ukraine

Цільова аудиторія: Голови, фінансові директори, головні бухгалтери, юристи представництв.

Питання для обговорення:

 • Визначення оподатковуваного прибутку  з урахуванням принципу «витягнутої руки» та підтвердження дотримання трансфертних вимог.
 • Особливості подання документів для реєстрації та заповнення форми встановленого зразка.
 • Встановлення статусу представництва відповідно до статутних документів та відомостей податкових органів.
 • Якщо статус представництва не відповідає відомостям податкових органів.
 • Практичні аспекти зміни статусу представництва: якщо представництво зареєстроване у податкових органах як постійне, але за ознаками не є постійним.

Які знання та навички ви опануєте?

Слухачі отримають інформацію та рекомендації про зміни:

 • В процедурах реєстрації нерезидентів і представництв в органах ДПС.
 • Щодо оподаткування прибутку представництв.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Надія Кузів
Виконавчий директор Accountor Ukraine. Фахівець із бухгалтерського та податкового консультування з 15-літнім досвідом роботи в міжнародному бізнесі
Катерина Лисечко
Керівник юридичного департаменту Accountor Ukraine. Юрист з 12-ти річним досвідом юридичної практики в міжнародних компаніях, адвокат
Надія Кузів
Катерина Лисечко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: