fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Обов’язкова реєстрація нерезидентів, що діють в Україні через представництва. Практичні аспекти

Право та юриспруденція
 • Дата: 17/06/2021
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Обов’язкова реєстрація нерезидентів, що діють в Україні через представництва. Практичні аспекти. Дата: 17 червня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Відповідно до пункту 64.5 ПКУ, нерезиденти (іноземні юридичні особи, організації), що діють в Україні через представництва (незалежно від статусу представництва), повинні бути зареєстровані в податкових органах. Через зміни, введені наказом Міністерства фінансів України від 08.02.2021 № 62 «Про затвердження змін до Порядку реєстрації платників податків», нерезидентам, які здійснюють діяльність в Україні через непостійні представництва, надається можливість зареєструватися в податкових органах, не реєструючись платниками податку на прибуток підприємств до 19 травня 2021 року. EBA Management Development Centre спільно з Accountor Ukraine запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Обов’язкова реєстрація нерезидентів, що діють в Україні через представництва. Практичні аспекти. Спікери: Надія Кузів, Виконавчий директор Accountor Ukraine, фахівець із бухгалтерського та податкового консультування з 15-літнім досвідом роботи в міжнародному бізнесі. Катерина Лисечко, Керівник юридичного департаменту Accountor Ukraine, юрист з 12-ти річним досвідом юридичної практики в міжнародних компаніях, адвокат. Партнер заходу: Accountor Ukraine Цільова аудиторія: Голови, фінансові директори, головні бухгалтери, юристи представництв. Питання для обговорення: Визначення оподатковуваного прибутку  з урахуванням принципу «витягнутої руки» та підтвердження дотримання трансфертних вимог. Особливості подання документів для реєстрації та заповнення форми встановленого зразка. Встановлення статусу представництва відповідно до статутних документів та відомостей податкових органів. Якщо статус представництва не відповідає відомостям податкових органів. Практичні аспекти зміни статусу представництва: якщо представництво зареєстроване у податкових органах як постійне, але за ознаками не є постійним. Які знання та навички ви опануєте? Слухачі отримають інформацію та рекомендації про зміни: В процедурах реєстрації нерезидентів і представництв в органах ДПС. Щодо оподаткування прибутку представництв. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Надія Кузів. Виконавчий директор Accountor Ukraine. Фахівець із бухгалтерського та податкового консультування з 15-літнім досвідом роботи в міжнародному бізнесі. Катерина Лисечко. Керівник юридичного департаменту Accountor Ukraine. Юрист з 12-ти річним досвідом юридичної практики в міжнародних компаніях, адвокат. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Відповідно до пункту 64.5 ПКУ, нерезиденти (іноземні юридичні особи, організації), що діють в Україні через представництва (незалежно від статусу представництва), повинні бути зареєстровані в податкових органах.

Через зміни, введені наказом Міністерства фінансів України від 08.02.2021 № 62 «Про затвердження змін до Порядку реєстрації платників податків», нерезидентам, які здійснюють діяльність в Україні через непостійні представництва, надається можливість зареєструватися в податкових органах, не реєструючись платниками податку на прибуток підприємств до 19 травня 2021 року.

EBA Management Development Centre спільно з Accountor Ukraine запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Обов’язкова реєстрація нерезидентів, що діють в Україні через представництва. Практичні аспекти.

Спікери:

 • Надія Кузів, Виконавчий директор Accountor Ukraine, фахівець із бухгалтерського та податкового консультування з 15-літнім досвідом роботи в міжнародному бізнесі.
 • Катерина Лисечко, Керівник юридичного департаменту Accountor Ukraine, юрист з 12-ти річним досвідом юридичної практики в міжнародних компаніях, адвокат.

Партнер заходу: Accountor Ukraine

Цільова аудиторія: Голови, фінансові директори, головні бухгалтери, юристи представництв.

Питання для обговорення:

 • Визначення оподатковуваного прибутку  з урахуванням принципу «витягнутої руки» та підтвердження дотримання трансфертних вимог.
 • Особливості подання документів для реєстрації та заповнення форми встановленого зразка.
 • Встановлення статусу представництва відповідно до статутних документів та відомостей податкових органів.
 • Якщо статус представництва не відповідає відомостям податкових органів.
 • Практичні аспекти зміни статусу представництва: якщо представництво зареєстроване у податкових органах як постійне, але за ознаками не є постійним.

Які знання та навички ви опануєте?

Слухачі отримають інформацію та рекомендації про зміни:

 • В процедурах реєстрації нерезидентів і представництв в органах ДПС.
 • Щодо оподаткування прибутку представництв.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Надія Кузів
Виконавчий директор Accountor Ukraine. Фахівець із бухгалтерського та податкового консультування з 15-літнім досвідом роботи в міжнародному бізнесі
Катерина Лисечко
Керівник юридичного департаменту Accountor Ukraine. Юрист з 12-ти річним досвідом юридичної практики в міжнародних компаніях, адвокат
Надія Кузів
Катерина Лисечко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: