fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Нові корпоративні компетенції та інструменти їх розвитку

Підприємництво
  • Дата: 04/07/2023 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 14:30 - 16:00
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Нові корпоративні компетенції та інструменти їх розвитку. Дата: 04 липня2023. Час: 14:30 16:00. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre запрошує вас взяти участь в Online-лекції: Нові корпоративні компетенції та інструменти їх розвитку. Під час online-лекції спікер сфокусується на окремих тенденціях L&D, а також проаналізує, чому зараз частіше компетенції формулюють у словах, які передають рольову модель та цільовий майндсет, необхідний для ефективності в таких умовах: Giver vs Taker.  Impact player vs Сontributor.  Multiplier vs Diminisher. Також ви дізнаєтесь про зміни, які відбудуться у моделях корпоративного навчання в звязку з цими тенденціями, які були розглянуті на  щорічній конференції ATD. Спікер: Андрій Станченко, CEO компанії NRG, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Станченко. CEO компанії NRG, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

EBA Management Development Centre запрошує вас взяти участь в Online-лекції: Нові корпоративні компетенції та інструменти їх розвитку.

Під час online-лекції спікер сфокусується на окремих тенденціях L&D, а також проаналізує, чому зараз частіше компетенції формулюють у словах, які передають рольову модель та цільовий майндсет, необхідний для ефективності в таких умовах:

  • Giver vs Taker. 
  • Impact player vs Сontributor. 
  • Multiplier vs Diminisher.

Також ви дізнаєтесь про зміни, які відбудуться у моделях корпоративного навчання в зв’язку з цими тенденціями, які були розглянуті на  щорічній конференції ATD.

Спікер: Андрій Станченко, CEO компанії NRG, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Станченко
CEO компанії NRG, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA
Андрій Станченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: