fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Нейролідерство – як лідери приймають рішення

  • Дата: 02/09/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Нейролідерство – як лідери приймають рішення. Дата: 02 вересня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Чи насправді ми контролюємо те, що робимо? Що впливає на те, як ми приймаємо рішення? Чому ми часто не можемо пояснити наш вибір? Що таке свідомість і яка роль наших несвідомих вчинків? Online-лекція основана на останніх дослідженнях нейробіології та поведінкової економіки.  EBA Management Development Centre спільно з Юлією Мельник запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Нейролідерство – як лідери приймають рішення. Спікерка: Юлія Мельник, заступниця директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації та співзасновниця дослідницької організації Mind It, сертифікація нейрокоучингу Інститутом Нейролідерства (США) та біометричних даних Академії iMotions (Данія). Юлія має ступінь MBA Шеффілдського Університету (Великобританія), а також вона вивчала нейромаркетинг в Університетському Коледжі Лондона. Співавторка дослідження «Роль темпераменту: біологічні основи лідерських упереджень», представленого на конференції з лідерства (Корфу, Греція, 2019), а також статті «Лідерами народжуються чи стають?» опублікованої Kogan Page (Лондон). Цільова аудиторія: HR, операційні директори, менеджери з організаційного розвитку, керівники департаментів. Питання для обговорення: Основні паттерни поведінки людини. Інстинкти та роль людської природи. Наскільки важливими є емоції, а також чи насправді люди раціональні, якими часто себе вважають. Інтуїція та чи варто їй довіряти. На що варто звертати увагу при прийнятті важких рішень, щоб бути свідомими лідерами. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юлія Мельник. Заступниця директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації та співзасновниця дослідницької організації Mind It, сертифікація нейрокоучингу Інститутом Нейролідерства (США) та біометричних даних Академії iMotions (Данія). Юлія має ступінь MBA Шеффілдського Університету (Великобританія), а також вона вивчала нейромаркетинг в Університетському Коледжі Лондона. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Чи насправді ми контролюємо те, що робимо? Що впливає на те, як ми приймаємо рішення? Чому ми часто не можемо пояснити наш вибір? Що таке свідомість і яка роль наших несвідомих вчинків? Online-лекція основана на останніх дослідженнях нейробіології та поведінкової економіки. 

EBA Management Development Centre спільно з Юлією Мельник запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Нейролідерство – як лідери приймають рішення.

Спікерка: Юлія Мельник, заступниця директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації та співзасновниця дослідницької організації Mind It, сертифікація нейрокоучингу Інститутом Нейролідерства (США) та біометричних даних Академії iMotions (Данія). Юлія має ступінь MBA Шеффілдського Університету (Великобританія), а також вона вивчала нейромаркетинг в Університетському Коледжі Лондона. Співавторка дослідження «Роль темпераменту: біологічні основи лідерських упереджень», представленого на конференції з лідерства (Корфу, Греція, 2019), а також статті «Лідерами народжуються чи стають?» опублікованої Kogan Page (Лондон).

Цільова аудиторія: HR, операційні директори, менеджери з організаційного розвитку, керівники департаментів.

Питання для обговорення:

  • Основні паттерни поведінки людини.
  • Інстинкти та роль людської природи.
  • Наскільки важливими є емоції, а також чи насправді люди раціональні, якими часто себе вважають.
  • Інтуїція та чи варто їй довіряти.
  • На що варто звертати увагу при прийнятті важких рішень, щоб бути свідомими лідерами.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Мельник
Заступниця директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації та співзасновниця дослідницької організації Mind It, сертифікація нейрокоучингу Інститутом Нейролідерства (США) та біометричних даних Академії iMotions (Данія). Юлія має ступінь MBA Шеффілдського Університету (Великобританія), а також вона вивчала нейромаркетинг в Університетському Коледжі Лондона
Юлія Мельник

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: