fbpx

Online-лекція: Міжнародний PR – від США до Сінгапуру, від Німеччини до Японії

  • Дата: 15/06/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

У кожній країні відрізняються погляди на PR і журналістику. Звичайно, щось залишається незмінним, наприклад, робота з ексклюзивами і новинами, правила хорошого тексту. Разом з тим очевидні речі можуть стати бар’єром для публікації. Зателефонувати або написати? Чи вважається поганим тоном писати в Facebook. А в Twitter? Не кажуть «ні», але чи буде публікація? В якій з країн ієрархія ЗМІ важливіша за власне новини? Міжнародний піарник зобов’язаний володіти такими тонкощами у комунікації.

EBA Management Development Centre спільно з WTech запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Міжнародний PR – від США до Сінгапуру, від Німеччини до Японії.

Спікерка: Верослава Новосильна, керівник і засновник агентства SLOVA Tech PR, співзасновник і керівник ком’юніті Wtech, Brand Ambassador Digital Women 2020 року, організатор і спікер заходів для IT-спільноти, співзасновниця першої спільної конференції IT-бізнесу і медіа Elevate Conference.

Основний партнер: WTech.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: PR, маркетологи і власники бізнесів, які розвивають присутність компаній на міжнародних ринках.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Верослава Новосильна
Керівник і засновник агентства SLOVA Tech PR, співзасновник і керівник ком'юніті Wtech, Brand Ambassador Digital Women 2020 року, організатор і спікер заходів для IT-спільноти, співзасновниця першої спільної конференції IT-бізнесу і медіа Elevate Conference
Верослава Новосильна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: