fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Маркетинг для технологічних бізнесів

  • Дата: 08/07/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Маркетинг для технологічних бізнесів. Дата: 08 липня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Україна є одним з найбільших осередків розробки як власних інноваційних продуктів, так і аутсорсингу для великих світових гравців. Українські команди є висококваліфікованими, дисциплінованими та сприймаються як більш надійні порівняно з іншими традиційно аутсорсинговими регіонами. Але крім технічної експертизи та вміння створити продукт, в сучасному світі важливо правильно його позиціонувати та донести його переваги потенційному клієнту. EBA Management Development Centre спільно з Дмитром Кудіновим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Маркетинг для технологічних бізнесів. Спікер: Дмитро Кудінов, CEO inseed.marketing, понад 10 років досвіду в цифровому маркетингу, портфоліо включає проекти для Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, Planeta Kino та ін. Основний партнер: inseed.marketing. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: засновники компаній, C-Level, маркетологи, які хочуть масштабувати технологічний бізнес або вийти на нові ринки. Питання для обговорення: 4P vs. 4C. Чи потрібен технологічному продукту сильний бренд? Що важливіше: продажі чи знання бренду? Як балансувати Performance та Image маркетинг. Утримання клієнтів vs. Залучення клієнтів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дмитро Кудінов. CEO inseed.marketing, понад 10 років досвіду в цифровому маркетингу, портфоліо включає проекти для Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, Planeta Kino та ін. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Україна є одним з найбільших осередків розробки як власних інноваційних продуктів, так і аутсорсингу для великих світових гравців. Українські команди є висококваліфікованими, дисциплінованими та сприймаються як більш надійні порівняно з іншими традиційно аутсорсинговими регіонами. Але крім технічної експертизи та вміння створити продукт, в сучасному світі важливо правильно його позиціонувати та донести його переваги потенційному клієнту.

EBA Management Development Centre спільно з Дмитром Кудіновим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Маркетинг для технологічних бізнесів.

Спікер: Дмитро Кудінов, CEO inseed.marketing, понад 10 років досвіду в цифровому маркетингу, портфоліо включає проекти для Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, Planeta Kino та ін.

Основний партнер: inseed.marketing.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: засновники компаній, C-Level, маркетологи, які хочуть масштабувати технологічний бізнес або вийти на нові ринки.

Питання для обговорення:

  • 4P vs. 4C.
  • Чи потрібен технологічному продукту сильний бренд?
  • Що важливіше: продажі чи знання бренду?
  • Як балансувати Performance та Image маркетинг.
  • Утримання клієнтів vs. Залучення клієнтів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Кудінов
CEO inseed.marketing, понад 10 років досвіду в цифровому маркетингу, портфоліо включає проекти для Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, Planeta Kino та ін
Дмитро Кудінов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: