fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Майбутнє маркетингу зі штучним інтелектом (кейси)

  • Дата: 13/12/2021 (ПН)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Майбутнє маркетингу зі штучним інтелектом (кейси). Дата: 13 грудня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Reface запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Майбутнє маркетингу зі штучним інтелектом (кейси). Спікер: Антон Воловик, Chief Business Officer у Reface, відповідає за генерацію доходу, включно з В2С напрямом застосунку (підписки та реклама) та B2B, корпоративний і бізнес розвиток, а також залученням фінансування. До Reface працював у BCG та Horizon Capital. Основний партнер: Reface. Цільова аудиторія: стейхолдери компаній B2C, маркетологи, business development менеджери, аккаунт-менеджери. Питання для обговорення: Чому бізнесам дедалі важче залучати нових клієнтів завдяки рекламі Шляхи утримання користувачів та створення віральних петель. Навіщо бізнесові слухати покоління Z. Плато в рекламних інноваціях, і коли очікувати нову хвилю можливостей Як виграти від технологій штучного інтелекту та машинного навчання, концепції метаверсу. Кейси партнерств, котрі реалізував Reface, та ще більше ідей для вашого бізнесу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Антон Воловик. Chief Business Officer у Reface, відповідає за генерацію доходу, включно з В2С напрямом застосунку (підписки та реклама) та B2B, корпоративний і бізнес розвиток, а також залученням фінансування. До Reface працював у BCG та Horizon Capital. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

EBA Management Development Centre спільно з Reface запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Майбутнє маркетингу зі штучним інтелектом (кейси).

Спікер: Антон Воловик, Chief Business Officer у Reface, відповідає за генерацію доходу, включно з В2С напрямом застосунку (підписки та реклама) та B2B, корпоративний і бізнес розвиток, а також залученням фінансування. До Reface працював у BCG та Horizon Capital.

Основний партнер: Reface.

Цільова аудиторія: стейхолдери компаній B2C, маркетологи, business development менеджери, аккаунт-менеджери.

Питання для обговорення:

  • Чому бізнесам дедалі важче залучати нових клієнтів завдяки рекламі
  • Шляхи утримання користувачів та створення віральних петель.
  • Навіщо бізнесові слухати покоління Z.
  • Плато в рекламних інноваціях, і коли очікувати нову хвилю можливостей
  • Як виграти від технологій штучного інтелекту та машинного навчання, концепції метаверсу.
  • Кейси партнерств, котрі реалізував Reface, та ще більше ідей для вашого бізнесу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Антон Воловик
Chief Business Officer у Reface, відповідає за генерацію доходу, включно з В2С напрямом застосунку (підписки та реклама) та B2B, корпоративний і бізнес розвиток, а також залученням фінансування. До Reface працював у BCG та Horizon Capital
Антон Воловик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: