fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Лідерство та корпоративна культура у власному бренді

  • Дата: 22/09/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Лідерство та корпоративна культура у власному бренді. Дата: 22 вересня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Валерією Гуземою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Лідерство та корпоративна культура у власному бренді. Спікерка: Валерія Гузема, фешн-журналістка, засновниця та креативна директорка ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry. Цільова аудиторія: CEO, старші та середні менеджери, менеджери департаментів та менеджери з розвитку бізнесу. Питання для обговорення: Як стати лідером, за яким хочеться слідувати. Як сформувати та розвинути сильну команду. Правила створення робочого та дружнього середовища у команді. Як створити продуктивне середовище у команді. Що потрібно для зростання лідера та команди в компанії. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Валерія Гузема. Фешн-журналіст, засновниця та креативний директор ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Валерією Гуземою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Лідерство та корпоративна культура у власному бренді.

Спікерка: Валерія Гузема, фешн-журналістка, засновниця та креативна директорка ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry.

Цільова аудиторія: CEO, старші та середні менеджери, менеджери департаментів та менеджери з розвитку бізнесу.

Питання для обговорення:

  • Як стати лідером, за яким хочеться слідувати.
  • Як сформувати та розвинути сильну команду.
  • Правила створення робочого та дружнього середовища у команді.
  • Як створити продуктивне середовище у команді.
  • Що потрібно для зростання лідера та команди в компанії.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Валерія Гузема
Фешн-журналіст, засновниця та креативний директор ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry
Валерія Гузема

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: