fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Лідерство – міфи та реальність

 • Дата: 21/03/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Лідерство – міфи та реальність. Дата: 21 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сьогодні лідерство корисно визначати не тільки через уміння надихати людей на досягнення, але перш за все через здатність глибоко розуміти динаміку людських систем і командних процесів, тверезо усвідомлювати свій вплив на цю динаміку та тіньові аспекти свого стилю лідерства. Розбір підводних аспектів лідерства та аналіз взаємозвязків між лідером і його командою, дають змогу не лише виявляти потенційні проблемні зони в управлінні та командній роботі, але й надають інструменти для їхнього ефективного розвязання. EBA Management Development Centre спільно з OPENSTRATEGY запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Лідерство - міфи та реальність. Спікери: Олексій Светлічний, кандидат психологічних наук, професор Київської бізнес-школи, організаційний консультант. Засновник консалтингового бюро OPENSTRATEGY. Олена Беца, стратегиня, сертифікована майстер-фасилітаторка, організаційна коучиня, психологиня. Засновниця консалтингового бюро OPENSTRATEGY. Питання для обговорення: Симптоми лідерства: типологія та виклики лідера. Лідер та його послідовники: огляд взаємовідносин між лідером та його послідовниками, ключові чинники впливу та взаєморозуміння. Конфлікти в командах: звязок конфліктів із хворобами лідерства. Як лідеру зрозуміти, коли питання команди потрібно поставити в пріоритет: визначення моментів, коли фокус на потребах команди стає ключовим для роботи всього бізнесу. Діагностика рівня зрілості лідера та команди. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олексій Светлічний. Кандидат психологічних наук, професор Київської бізнес-школи, організаційний консультант. Засновник консалтингового бюро OPENSTRATEGY. Олена Беца. Стратегиня, сертифікована майстер-фасилітаторка, організаційна коучиня, психологиня. Засновниця консалтингового бюро OPENSTRATEGY. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Сьогодні лідерство корисно визначати не тільки через уміння надихати людей на досягнення, але перш за все через здатність глибоко розуміти динаміку людських систем і командних процесів, тверезо усвідомлювати свій вплив на цю динаміку та тіньові аспекти свого стилю лідерства. Розбір “підводних” аспектів лідерства та аналіз взаємозв’язків між лідером і його командою, дають змогу не лише виявляти потенційні проблемні зони в управлінні та командній роботі, але й надають інструменти для їхнього ефективного розв’язання.

EBA Management Development Centre спільно з OPENSTRATEGY запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Лідерство – міфи та реальність.

Спікери:

 • Олексій Светлічний, кандидат психологічних наук, професор Київської бізнес-школи, організаційний консультант. Засновник консалтингового бюро “OPENSTRATEGY”.
 • Олена Беца, стратегиня, сертифікована майстер-фасилітаторка, організаційна коучиня, психологиня. Засновниця консалтингового бюро “OPENSTRATEGY”.

Питання для обговорення:

 • Симптоми лідерства: типологія та виклики лідера.
 • Лідер та його послідовники: огляд взаємовідносин між лідером та його послідовниками, ключові чинники впливу та взаєморозуміння.
 • Конфлікти в командах: зв’язок конфліктів із “хворобами” лідерства.
 • Як лідеру зрозуміти, коли питання команди потрібно поставити в пріоритет: визначення моментів, коли фокус на потребах команди стає ключовим для роботи всього бізнесу.
 • Діагностика рівня зрілості лідера та команди.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Олексій Светлічний
Кандидат психологічних наук, професор Київської бізнес-школи, організаційний консультант. Засновник консалтингового бюро "OPENSTRATEGY"
Олена Беца
Стратегиня, сертифікована майстер-фасилітаторка, організаційна коучиня, психологиня. Засновниця консалтингового бюро "OPENSTRATEGY"
Олексій Светлічний
Олена Беца

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: