fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Культура організації: розплутуємо ціннісну плутанину

  • Дата: 25/01/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Культура організації: розплутуємо ціннісну плутанину. Дата: 25 січня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Іриною Моржовою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Культура організації: розплутуємо ціннісну плутанину. Цільова аудиторія: кожен, хто зацікавлений у побудові цінностей в організації.  Спікерка: Ірина Моржова, консультант з еволюції організацій за цінностями, Executive коуч, психотерапевт.   Питання для обговорення:   Персональний вимір. Що дає мені енергію та сенс і як це віднайти/відновити/посилити? Чесні цінності та енергія нашого страху. Командний та організаційний вимір. Декларації VS Реальність або коли треба зупинитися фантазувати. Здорові та токсичні культури. Як провести детокс. Національний вимір. Культурний спадок та народження нових сенсів? Травми поколінь та демократичні цінності. Спікери. Ірина Моржова. Консультант з еволюції організацій за цінностями, Executive коуч, психотерапевт. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Іриною Моржовою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Культура організації: розплутуємо ціннісну плутанину.

Цільова аудиторія: кожен, хто зацікавлений у побудові цінностей в організації. 

Спікерка: Ірина Моржова, консультант з еволюції організацій за цінностями, Executive коуч, психотерапевт. 

 Питання для обговорення:  

  1. Персональний вимір. Що дає мені енергію та сенс і як це віднайти/відновити/посилити? Чесні цінності та енергія нашого страху.
  2. Командний та організаційний вимір. Декларації VS Реальність або коли треба зупинитися фантазувати. Здорові та токсичні культури. Як провести детокс.
  3. Національний вимір. Культурний спадок та народження нових сенсів? Травми поколінь та демократичні цінності.

Спікери

1 / 1
Ірина Моржова
Консультант з еволюції організацій за цінностями, Executive коуч, психотерапевт
Ірина Моржова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: