fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Культура комунікації та персональний бренд

 • Дата: 17/09/2024 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Культура комунікації та персональний бренд. Дата: 17 вересня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Персональний бренд — мода та тренд, чи важлива складова розвитку професіонала? Чому про персональний бренд так багато говорять в Україні саме зараз? Як на побудову персонального бренду впливає культура комунікації, і чому це важливо? Про це поговоримо на онлайн-лекції «Культура комунікації та персональний бренд», розберемось в причинах та попрактикуємось в культурі комунікації.  EBA Management Development Centre спільно з Анастасією Бабічєвою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Культура комунікації та персональний бренд. Цільова аудиторія: Ті, хто працює над розвитком свого персонального бренду. Ті, хто планує розвивати персональний бренд. Ті, хто працює в комунікаціях та цікавиться культурою комунікації. Спікерка: Анастасія Бабічєва, комунікаційниця та лекторка, з 2009 року в комунікаціях, працювала з гігантами рекламного ринку та відомими артистами, створювала комунікаційні кампанії з мільйонними охопленнями, з 2019 року досліджує тему Культуру Комунікації, висвітлює це в каналі «Культура Комунікації», в 2024 році створила свій авторський інструмент для роботи над комунікаціями «Комунікаційний воркбук». Питання для обговорення: Що таке персональний бренд. Чому зараз про нього так багато говорять. Що допомагає і заважає будувати сильний персональний бренд. Чому культура комунікації важлива для побудови персонального бренду. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Анастасія Бабічєва. Комунікаційниця та лекторка, з 2009 року в комунікаціях, працювала з гігантами рекламного ринку та відомими артистами, створювала комунікаційні кампанії з мільйонними охопленнями, з 2019 року досліджує тему Культуру Комунікації, висвітлює це в каналі «Культура Комунікації», в 2024 році створила свій авторський інструмент для роботи над комунікаціями «Комунікаційний воркбук».. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

Персональний бренд — мода та тренд, чи важлива складова розвитку професіонала? Чому про персональний бренд так багато говорять в Україні саме зараз? Як на побудову персонального бренду впливає культура комунікації, і чому це важливо? Про це поговоримо на онлайн-лекції «Культура комунікації та персональний бренд», розберемось в причинах та попрактикуємось в культурі комунікації. 

EBA Management Development Centre спільно з Анастасією Бабічєвою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Культура комунікації та персональний бренд.

Цільова аудиторія:

 • Ті, хто працює над розвитком свого персонального бренду.
 • Ті, хто планує розвивати персональний бренд.
 • Ті, хто працює в комунікаціях та цікавиться культурою комунікації.

Спікерка: Анастасія Бабічєва, комунікаційниця та лекторка, з 2009 року в комунікаціях, працювала з гігантами рекламного ринку та відомими артистами, створювала комунікаційні кампанії з мільйонними охопленнями, з 2019 року досліджує тему Культуру Комунікації, висвітлює це в каналі «Культура Комунікації», в 2024 році створила свій авторський інструмент для роботи над комунікаціями «Комунікаційний воркбук».

Питання для обговорення:

 • Що таке персональний бренд.
 • Чому зараз про нього так багато говорять.
 • Що допомагає і заважає будувати сильний персональний бренд.
 • Чому культура комунікації важлива для побудови персонального бренду.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Анастасія Бабічєва
Комунікаційниця та лекторка, з 2009 року в комунікаціях, працювала з гігантами рекламного ринку та відомими артистами, створювала комунікаційні кампанії з мільйонними охопленнями, з 2019 року досліджує тему Культуру Комунікації, висвітлює це в каналі «Культура Комунікації», в 2024 році створила свій авторський інструмент для роботи над комунікаціями «Комунікаційний воркбук».
Анастасія Бабічєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: