fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Корекції підлягає: як HR може змінити поведінку співробітників  

HR та підбір персоналу Управління людьми
 • Дата: 04/10/2022 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Корекції підлягає: як HR може змінити поведінку співробітників  . Дата: 04 жовтня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Пандемія та війна змінили поведінку співробітників багатьох компаній: їхні звички, графік, способи роботи за взаємодії тощо. Деякі стратегії поведінки не допомагають компанії бути ефективною – втриматись на ринку або знайти оптимальні шляхи підвищення прибутку. Про те, як за допомогою знань з управління змінами можна вплинути на поведінку співробітника, уникнути конфліктів та принести користь для компанії, розкажуть експерти Бізнес Школи КРОК: Наталія Калініна та Аліна Бадіна. EBA Management Development Centre спільно з BSK KROK BUSINESS SCHOOL запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Корекції підлягає: як HR може змінити поведінку співробітників. Спікерки: Наталія Калініна, Доцент Бізнес Школи КРОК, PhD, MBA. HR зі значним практичним досвідом в сфері навчання і управління людськими ресурсами в міжнародних та українських компаніях і банках. Аліна Бадіна, Магістр медіації та менеджменту конфліктів, HR міжнародних компаній з 22-річним досвідом. Питання для обговорення: Фактори змін. Які чинники сьогодні впливають на зміни в житті, команді, компанії та як з цим впоратися? Чому люди пручаються будь-яким змінам і що з цим робити керівнику? Як опір впливає/провокує виникнення конфліктів? Актуальні кейси, їх вирішення та обговорення з аудиторією. Як керувати змінами поведінки співробітника: алгоритм. Інструменти медіації та конфлікт-консалтингу для допомоги у вирішенні конфліктів в компанії. Спікери. Наталія Калініна. Доцент Бізнес Школи КРОК, PhD, MBA. HR зі значним практичним досвідом в сфері навчання і управління людськими ресурсами в міжнародних та українських компаніях і банках.. Аліна Бадіна. Магістр медіації та менеджменту конфліктів, HR міжнародних компаній з 22-річним досвідом.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0444960601.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Пандемія та війна змінили поведінку співробітників багатьох компаній: їхні звички, графік, способи роботи за взаємодії тощо. Деякі стратегії поведінки не допомагають компанії бути ефективною – втриматись на ринку або знайти оптимальні шляхи підвищення прибутку.

Про те, як за допомогою знань з управління змінами можна вплинути на поведінку співробітника, уникнути конфліктів та принести користь для компанії, розкажуть експерти Бізнес Школи КРОК: Наталія Калініна та Аліна Бадіна.

EBA Management Development Centre спільно з BSK KROK BUSINESS SCHOOL запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Корекції підлягає: як HR може змінити поведінку співробітників.

Спікерки:

 • Наталія Калініна, Доцент Бізнес Школи КРОК, PhD, MBA. HR зі значним практичним досвідом в сфері навчання і управління людськими ресурсами в міжнародних та українських компаніях і банках.
 • Аліна Бадіна, Магістр медіації та менеджменту конфліктів, HR міжнародних компаній з 22-річним досвідом.

Питання для обговорення:

 • Фактори змін. Які чинники сьогодні впливають на зміни в житті, команді, компанії та як з цим впоратися?
 • Чому люди пручаються будь-яким змінам і що з цим робити керівнику?
 • Як опір впливає/провокує виникнення конфліктів?
 • Актуальні кейси, їх вирішення та обговорення з аудиторією.
 • Як керувати змінами поведінки співробітника: алгоритм.
 • Інструменти медіації та конфлікт-консалтингу для допомоги у вирішенні конфліктів в компанії.

Спікери

1 / 2
Наталія Калініна
Доцент Бізнес Школи КРОК, PhD, MBA. HR зі значним практичним досвідом в сфері навчання і управління людськими ресурсами в міжнародних та українських компаніях і банках.
Аліна Бадіна
Магістр медіації та менеджменту конфліктів, HR міжнародних компаній з 22-річним досвідом.
Наталія Калініна
Аліна Бадіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: