fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Комунікації на дистанції

  • Дата: 03/09/2020
  • Мова: російська/українська
  • Час: 10:30 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Online Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Комунікації на дистанції. Дата: 03 вересня2020. Час: 10:30 12:00. Мова: російська/українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Online Zoom. В світі, де, здається, немає нічого стабільного, а плани і наміри людей та компаній через коронакризу змінюються щодня і щогодини, залишається навчитися розуміти кілька речей. 1. Як комунікувати одне з одним в часи нестабільності. 2. Що є актуальним та важливим. 3. Як обирати, чому вірити і чи варто перевіряти факти. Також поговоримо про інші знахідки та результати спостережень за тим, як розвивається комунікаційний простір в країні та світі. Команда Центру Професійного Розвитку спільно з Наталією Дмитренко запрошують Вас взяти участь в Online лекції: Комунікації на дистанції. Дана лекція запланована на 03 вересня о 10:30 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Наталія Дмитренко, Експертка з маркетингу та комунікацій, засновниця освітницького проекту Business2Students. Наталія має більше 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях, а також в розробці ефективних маркетингових стратегій у складі сформованих команд та як незалежний консультант. Партнер: STEFES Цільова аудиторія: CEO, PR, маркетинг та digital менеджери. Питання для обговорення: Тональність, тема, суть: на що звертати увагу, коли створюєш комунікаційний простір. Новини, на які ми заслуговуємо. Як правильно обрати засіб індивідуального захисту від фейків. Як змінились підходи до зовнішньої та внутрішньої комунікації з появою коронакризи. Головні якості класного комунікатор тоді і зараз. Вічні цінності: що в комунікаціях не зміниться ще довгі роки/працюватиме вічно? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Наталія Дмитренко. Експертка з маркетингу та комунікацій, засновниця освітницького проекту Business2Students. Наталія має більше 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях, а також в розробці ефективних маркетингових стратегій у складі сформованих команд та як незалежний консультант. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

В світі, де, здається, немає нічого стабільного, а плани і наміри людей та компаній через коронакризу змінюються щодня і щогодини, залишається навчитися розуміти кілька речей. 1. Як комунікувати одне з одним в часи нестабільності. 2. Що є актуальним та важливим. 3. Як обирати, чому вірити і чи варто перевіряти факти. Також поговоримо про інші знахідки та результати спостережень за тим, як розвивається комунікаційний простір в країні та світі.

Команда Центру Професійного Розвитку спільно з Наталією Дмитренко запрошують Вас взяти участь в Online лекції: Комунікації на дистанції.

Дана лекція запланована на 03 вересня о 10:30 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Наталія Дмитренко, Експертка з маркетингу та комунікацій, засновниця освітницького проекту Business2Students. Наталія має більше 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях, а також в розробці ефективних маркетингових стратегій у складі сформованих команд та як незалежний консультант.

Партнер: STEFES

Цільова аудиторія: CEO, PR, маркетинг та digital менеджери.

Питання для обговорення:

  • Тональність, тема, суть: на що звертати увагу, коли створюєш комунікаційний простір.
  • Новини, на які ми заслуговуємо.
  • Як правильно обрати засіб індивідуального захисту від фейків.
  • Як змінились підходи до зовнішньої та внутрішньої комунікації з появою коронакризи.
  • Головні якості класного комунікатор тоді і зараз.
  • Вічні цінності: що в комунікаціях не зміниться ще довгі роки/працюватиме вічно?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Дмитренко
Експертка з маркетингу та комунікацій, засновниця освітницького проекту Business2Students. Наталія має більше 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях, а також в розробці ефективних маркетингових стратегій у складі сформованих команд та як незалежний консультант
Наталія Дмитренко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: