fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Influence marketing як ефективний канал для бізнесу

 • Дата: 23/07/2020
 • Мова: російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Influence marketing як ефективний канал для бізнесу. Дата: 23 липня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Influence-маркетинг – це вже окремий маркетинговий канал, який виривається вперед. Це світ потужного впливу і просування через людей. 61% людей взаємодіють з інфлюенсерами хоча б один раз на день. 87% покупців натискали кнопку “купити”, одразу після взаємодії з інфлюенсером у соціальних мережах. Зараз - час нових стратегій, основаних на сильних особистостях з чітким позиціонуванням. Час емоцій, котрими наповнено все, до чого торкається інфлюенсер чи улюблений блогер.   EBA Management Development Centre спільно з Fly_Academy запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Influence marketing як ефективний канал для бізнесу. Дана лекція запланована на 23 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікери: Наталія Пірак, засновниця Fly_Academy. Женя Благовісна, стратег Fedoriv та Fly_Academy. Лєна Нікулина, арт-директор Fly_Academy. Цільова аудиторія: власники бізнесу, маркетологи компаній, рекламних агенцій, бренд-менеджери. Питання для обговорення: Історія появи influence-marketing. Можливо все. Кейси взаємодії українських брендів з міжнародними інфлюенсерами: Jay-Z та David Lynch. Факапи інфлюенсерів. Як відібрати блогерів для співпраці зі своєю компанією. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Наталія Пірак. засновниця Fly_Academy. Женя Благовісна. стратег Fedoriv та Fly_Academy. Лєна Нікулина. арт-директор Fly_Academy. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Influence-маркетинг – це вже окремий маркетинговий канал, який виривається вперед. Це світ потужного впливу і просування через людей. 61% людей взаємодіють з інфлюенсерами хоча б один раз на день. 87% покупців натискали кнопку “купити”, одразу після взаємодії з інфлюенсером у соціальних мережах. Зараз – час нових стратегій, основаних на сильних особистостях з чітким позиціонуванням. Час емоцій, котрими наповнено все, до чого торкається інфлюенсер чи улюблений блогер.  

EBA Management Development Centre спільно з Fly_Academy запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Influence marketing як ефективний канал для бізнесу.

Дана лекція запланована на 23 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

 • Наталія Пірак, засновниця Fly_Academy.
 • Женя Благовісна, стратег Fedoriv та Fly_Academy.
 • Лєна Нікулина, арт-директор Fly_Academy.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, маркетологи компаній, рекламних агенцій, бренд-менеджери.

Питання для обговорення:

 • Історія появи influence-marketing.
 • Можливо все. Кейси взаємодії українських брендів з міжнародними інфлюенсерами: Jay-Z та David Lynch.
 • Факапи інфлюенсерів.
 • Як відібрати блогерів для співпраці зі своєю компанією.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Наталія Пірак
засновниця Fly_Academy
Женя Благовісна
стратег Fedoriv та Fly_Academy
Лєна Нікулина
арт-директор Fly_Academy
Наталія Пірак
Женя Благовісна
Лєна Нікулина

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: