fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Хто такий автентичний лідер і чому за ним майбутнє?

Лідерство Особиста ефективність
  • Дата: 01/02/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Хто такий автентичний лідер і чому за ним майбутнє?. Дата: 01 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. 70 % людей не задоволені своєю роботою. Найбільший вклад у це невдоволення привносить керівник, який не вміє побудувати стабільну, безпечну, щиру та надихаючу комунікацію зі своєю командою. Як результат – нещасний та нереалізований керівник тримає у напрузі таку саму нещасну та нереалізовану команду, розпад якої – питання часу. Автентичний лідер – це особистість, яка маніфестує відвертість, чесність та відмову від тих факторів, які не відповідають її власному «Я». Людина, яка завдяки своєму невпинному руху, особистісному розвитку та постійній саморефлексії може знаходити мотивацію для себе та передавати її команді. Автентичне лідерство – це не вроджений навик, якому неможливо навчитись, але його і не можливо скопіювати, взявши за зразок модель для наслідування. EBA Management Development Centre спільно з Аллою Ідобаєвою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Хто такий автентичний лідер і чому за ним майбутнє? Спікерка: Алла Ідобаєва, Засновниця «Школи автентичного лідерства»; 20+ років кар’єри в бізнесі. Керівниця оптового напрямку в LG Electronics. Директорка з продажу та маркетингу в Canon Ukraine. Coach to Executives at Canon Europe. Увійшла до рейтингу «Топ-50 жінок-лідерів України» у 2019 році. 10+ років викладацької діяльності в бізнес-школах і корпоративному секторі, авторка статей і публікацій у міжнародних виданнях. Кандидатка філософських наук. Кандидатка економічних наук. Має ступінь Executive MBA. Питання для обговорення: З чого складається автентичне лідерство? Як стати автентичним лідером? Якими інструментами користується автентичний лідер? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Алла Ідобаєва. Засновниця «Школи автентичного лідерства»; 20+ років кар’єри в бізнесі. Керівниця оптового напрямку в LG Electronics. Директорка з продажу та маркетингу в Canon Ukraine. Coach to Executives at Canon Europe. Увійшла до рейтингу «Топ-50 жінок-лідерів України» у 2019 році. 10+ років викладацької діяльності в бізнес-школах і корпоративному секторі, авторка статей і публікацій у міжнародних виданнях. Кандидатка філософських наук. Кандидатка економічних наук. Має ступінь Executive MBA.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

70 % людей не задоволені своєю роботою. Найбільший вклад у це невдоволення привносить керівник, який не вміє побудувати стабільну, безпечну, щиру та надихаючу комунікацію зі своєю командою. Як результат – нещасний та нереалізований керівник тримає у напрузі таку саму нещасну та нереалізовану команду, розпад якої – питання часу.

Автентичний лідер – це особистість, яка маніфестує відвертість, чесність та відмову від тих факторів, які не відповідають її власному «Я». Людина, яка завдяки своєму невпинному руху, особистісному розвитку та постійній саморефлексії може знаходити мотивацію для себе та передавати її команді.

Автентичне лідерство – це не вроджений навик, якому неможливо навчитись, але його і не можливо скопіювати, взявши за зразок модель для наслідування.

EBA Management Development Centre спільно з Аллою Ідобаєвою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Хто такий автентичний лідер і чому за ним майбутнє?

Спікерка: Алла Ідобаєва, Засновниця «Школи автентичного лідерства»; 20+ років кар’єри в бізнесі. Керівниця оптового напрямку в LG Electronics. Директорка з продажу та маркетингу в Canon Ukraine. Coach to Executives at Canon Europe. Увійшла до рейтингу «Топ-50 жінок-лідерів України» у 2019 році. 10+ років викладацької діяльності в бізнес-школах і корпоративному секторі, авторка статей і публікацій у міжнародних виданнях. Кандидатка філософських наук. Кандидатка економічних наук. Має ступінь Executive MBA.

Питання для обговорення:

  • З чого складається автентичне лідерство?
  • Як стати автентичним лідером?
  • Якими інструментами користується автентичний лідер?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Алла Ідобаєва
Засновниця «Школи автентичного лідерства»; 20+ років кар’єри в бізнесі. Керівниця оптового напрямку в LG Electronics. Директорка з продажу та маркетингу в Canon Ukraine. Coach to Executives at Canon Europe. Увійшла до рейтингу «Топ-50 жінок-лідерів України» у 2019 році. 10+ років викладацької діяльності в бізнес-школах і корпоративному секторі, авторка статей і публікацій у міжнародних виданнях. Кандидатка філософських наук. Кандидатка економічних наук. Має ступінь Executive MBA.
Алла Ідобаєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: