fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Global PR: як компанії вийти на міжнародний ринок

  • Дата: 30/09/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Global PR: як компанії вийти на міжнародний ринок. Дата: 30 вересня2021. Час: 11:00 12:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. З чого почати Global PR, які цілі потрібно та варто перед собою ставити? Як вибудовувати репутацію та впізнавання бренду на міжнародному рівні?  EBA Management Development Centre спільно з WePlay Holding запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Global PR: як компанії вийти на міжнародний ринок. Спікерка: Олена Дальська-Латошевич, PR-директорка WePlay Holding, сертифікований фахівець у сфері PR та комунікацій, має британський диплом Dip CIPR від Chartered Institute of Public Relations, є членом міжнародних PR-асоціацій CIPR та PRCA. Мріє створювати кейси, гідні перемоги на CIPR Excellence Awards, та PR-кампанії, що змінюють світ на краще. Основний партнер: WePlay Holding. Цільова аудиторія: HR, операційні директори, менеджери з організаційного розвитку, керівники департаментів, фахівці з PR та Media Relations, спеціалісти з діджитал-маркетингу. Питання для обговорення: Global PR як тренд: хайп чи це серйозно. Media Relations: специфіка роботи з міжнародними медіа. SEO PR як основа digital PR. Корисні інструменти у роботі PR-фахівця. Принади PR у кіберспорті. Кейс. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олена Дальська-Латошевіч. PR-директорка WePlay Holding, сертифікований фахівець у сфері PR та комунікацій, має британський диплом Dip CIPR від Chartered Institute of Public Relations, є членом міжнародних PR-асоціацій CIPR та PRCA. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

З чого почати Global PR, які цілі потрібно та варто перед собою ставити? Як вибудовувати репутацію та впізнавання бренду на міжнародному рівні? 

EBA Management Development Centre спільно з WePlay Holding запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Global PR: як компанії вийти на міжнародний ринок.

Спікерка: Олена Дальська-Латошевич, PR-директорка WePlay Holding, сертифікований фахівець у сфері PR та комунікацій, має британський диплом Dip CIPR від Chartered Institute of Public Relations, є членом міжнародних PR-асоціацій CIPR та PRCA. Мріє створювати кейси, гідні перемоги на CIPR Excellence Awards, та PR-кампанії, що змінюють світ на краще.

Основний партнер: WePlay Holding.

Цільова аудиторія: HR, операційні директори, менеджери з організаційного розвитку, керівники департаментів, фахівці з PR та Media Relations, спеціалісти з діджитал-маркетингу.

Питання для обговорення:

  • Global PR як тренд: хайп чи це серйозно.
  • Media Relations: специфіка роботи з міжнародними медіа.
  • SEO PR як основа digital PR.
  • Корисні інструменти у роботі PR-фахівця.
  • Принади PR у кіберспорті. Кейс.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олена Дальська-Латошевіч
PR-директорка WePlay Holding, сертифікований фахівець у сфері PR та комунікацій, має британський диплом Dip CIPR від Chartered Institute of Public Relations, є членом міжнародних PR-асоціацій CIPR та PRCA
Олена Дальська-Латошевіч

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: