fbpx

Online-лекція: Гендер в переговорах: як впливає на результат відмінність у переговорних підходах чоловіків та жінок

Особистісний розвиток
 • Дата: 23/02/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Стереотипи соціальної поведінки та внутрішній конфлікт власних установок можуть стати слабкими сторонами у переговорах, якщо не знати, як правильно їх нейтралізувати.

Пропонуємо позбутися шаблонів мислення на onlineлекції за допомогою простих та ефективних інструментів, які допоможуть Вам істотно покращити свої переговорні позиції і легко вигравати в переговорних ситуаціях.

EBA Management Development Centre спільно з «AB&D Group» запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Гендер в переговорах: як впливає на результат відмінність у переговорних підходах чоловіків та жінок.

Дана лекція запланована на 23 лютого об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Юлія Осмоловська, Професійний експерт в переговорах з 20-річним досвідом. Більше 15 років Юлія пропрацювала на дипломатичній службі України, займаючись питаннями стратегічних ініціатив з ЄС, двостороннього співробітництва України з країнами-членами ЄС, країнами «Східного партнерства» і РФ. Виконувала обов’язки заступника керівника дипломатичної місії України в Великобританії та очолювала політичну секцію Посольства. Має наукові ступені магістра філософії європейських наук і магістра зовнішньої політики; вивчала переговори в університетах Кембриджа (Великобританія), Гарварда (США), а також в Дипломатичній Академії України. Зараз Юлія управляє консалтинговою компанією «AB&D Group» (Україна), консультуючи клієнтів по стратегії ведення комерційних і політичних переговорів.

Партнер заходу: «AB&D Group»

Цільова аудиторія:

 • Підприємці та власники бізнесу, які ведуть переговори з клієнтами, партнерами, постачальниками та конкурентами;
 • Особи, які приймають рішення у компанії, та ведуть переговори від імені компанії;
 • Ti, хто хочуть підвищити власні комунікативні навички та результативність власного переговорного процесу.

Питання для обговорення:

 • Нейробіологічні особливості побудови чоловічого і жіночого мозку та їхній вплив на поведінкові реакції.
 • Біохімічні особливості реакції чоловіків і жінок на стрес / невідомість. Їхнє відображення на переговорних підходах.
 • Крос-культурні відмінності в переговорах.
 • Нейтралізація блокуючих внутрішніх установок та негативних стереотипів для досягнення успіху в переговорах.

Які знання та навички ви опануєте?

 • Чітке розуміння особливостей нейробіологічних та біохімічних реакцій чоловіків і жінок у переговорах.
 • Розуміння зовнішніх і внутрішніх сил, які впливають на результативність у переговорах (соціальних стереотипів і внутрішніх конфліктних установок).
 • Набір інструментів як нейтралізувати негативний вплив внутрішніх і зовнішніх сил у переговорах.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Осмоловська
Професійний експерт в переговорах з 20-річним досвідом. Більше 15 років Юлія пропрацювала на дипломатичній службі України, займаючись питаннями стратегічних ініціатив з ЄС, двостороннього співробітництва України з країнами-членами ЄС, країнами «Східного партнерства» і РФ. Виконувала обов'язки заступника керівника дипломатичної місії України в Великобританії та очолювала політичну секцію Посольства. Має наукові ступені магістра філософії європейських наук і магістра зовнішньої політики; вивчала переговори в університетах Кембриджа (Великобританія), Гарварда (США), а також в Дипломатичній Академії України. Зараз Юлія управляє консалтинговою компанією «AB&D Group» (Україна), консультуючи клієнтів по стратегії ведення комерційних і політичних переговорів.
Юлія Осмоловська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише преміальним клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: