fbpx

Online-лекція: Фондовий ринок США: структура, інструменти та методи аналізу

  • Дата: 08/10/2020
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

На онлайн-лекції Ви дізнаєтеся про основні типи активів, що обертаються на фондовому ринку, стратегії аналізу середовища та формування інвестиційного портфелю, а також помилки, які допускають інвестори в процесі біржової діяльності.

EBA Management Development Center спільно з Freedom Finance запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Фондовий ринок США: структура, інструменти та методи аналізу.

Дана лекція запланована на 8 жовтня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Тарас Гандзій, фінансовий експерт, практикуючий інвестор з досвідом роботи 7 років на фондовому ринку США, автор публікацій на порталах”24канал”, “Мінфін”, “MC.Today”.

Головний партнер: Freedom Finance.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, підприємці, зацікавлені в портфельному інвестуванні особи та всі бажаючі вести діяльність на фондовому ринку.

Питання для обговорення:

  • Як працює фондовий ринок.
  • Психологія інвестора та основні його помилки.
  • Види аналізу: фундаментальний та технічний.
  • Стратегія роботи на фондовому ринку.
  • Інвестиційний портфель: сутність та алокація активів

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Тарас Гандзій
Фінансовий експерт, практикуючий інвестор з досвідом роботи 7 років на фондовому ринку США, автор публікацій на порталах"24канал", "Мінфін", "MC.Today"
Тарас Гандзій

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: