fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?

Право та юриспруденція
 • Дата: 06/09/2022 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?. Дата: 06 вересня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Агресивна війна рф проти України спричинила багатомільярдні втрати для української економіки. Загальні втрати, включаючи недоотримані інвестиції та упущену вигоду, вже оцінюються в понад 600 млрд доларів США. На жаль, збитки зростають щодня. Втім, механізми компенсації завданої шкоди існують. Про такі механізми та переваги кожного з них розкажуть експерти юридичної компанії Arzinger.    EBA Management Development Centre спільно з Arzinger запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, - mission (im)-possible? Спікери: Тімур Бондарєв, модератор, керівний партнер та партнер-засновник Arzinger. Володимир Наконечний, юрист Arzinger. Антон Рекун, юрист Arzinger. Питання для обговорення: Механізми стягнення збитків: Status Quo. Правове регулювання фіксації та оцінки збитків. Інфраструктура і логістика: деякі аспекти уникнення збитків та відновлення у післявоєнний час. Питання та відповіді. Спікери. Тімур Бондарєв. Керівний партнер та партнер-засновник Arzinger.. Володимир Наконечний. Юрист Arzinger.. Антон Рекун. Юрист Arzinger.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Агресивна війна рф проти України спричинила багатомільярдні втрати для української економіки. Загальні втрати, включаючи недоотримані інвестиції та упущену вигоду, вже оцінюються в понад 600 млрд доларів США. На жаль, збитки зростають щодня. Втім, механізми компенсації завданої шкоди існують. Про такі механізми та переваги кожного з них розкажуть експерти юридичної компанії Arzinger.   

EBA Management Development Centre спільно з Arzinger запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?

Спікери:

 • Тімур Бондарєв, модератор, керівний партнер та партнер-засновник Arzinger.
 • Володимир Наконечний, юрист Arzinger.
 • Антон Рекун, юрист Arzinger.

Питання для обговорення:

 • Механізми стягнення збитків: Status Quo.
 • Правове регулювання фіксації та оцінки збитків.
 • Інфраструктура і логістика: деякі аспекти уникнення збитків та відновлення у післявоєнний час.
 • Питання та відповіді.

Спікери

1 / 3
Тімур Бондарєв
Керівний партнер та партнер-засновник Arzinger.
Володимир Наконечний
Юрист Arzinger.
Антон Рекун
Юрист Arzinger.
Тімур Бондарєв
Володимир Наконечний
Антон Рекун

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: