fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Everything as a Product, або як tech & non-tech компанії адаптують продуктові підходи, і що з цього виходить

  • Дата: 28/09/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Everything as a Product, або як tech & non-tech компанії адаптують продуктові підходи, і що з цього виходить. Дата: 28 вересня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Наразі все більше компаній стають цифровими, переймають досвід технологічних компаній та впроваджують у себе інновації. Що таке продукт та продуктове бачення, як його досягнути? EBA Management Development Centre спільно з Реєм Астафічевим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Everything as a Product, або як tech & non-tech компанії адаптують продуктові підходи, і що з цього виходить. Спікер: Рей Астафічев, Product Mindset coach, засновник Asta Academy, ex-Head of Growth, Readdle. Цільова аудиторія: всі ті, кому цікаво розуміння продуктового майндсету та як його створити. Питання для обговорення: Що таке продуктовий майндсет. Чому все більше технологічних компаній шукають як посилити свій продуктовий майндсет. Історії успіху не-технологічних компаній, які впровадили ці зміни в себе, і що з того вийшло. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Рей Астафічев. Product Mindset coach, засновник Asta Academy, ex-Head of Growth, Readdle. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Наразі все більше компаній стають цифровими, переймають досвід технологічних компаній та впроваджують у себе інновації. Що таке продукт та продуктове бачення, як його досягнути?

EBA Management Development Centre спільно з Реєм Астафічевим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Everything as a Product, або як tech & non-tech компанії адаптують продуктові підходи, і що з цього виходить.

Спікер: Рей Астафічев, Product Mindset coach, засновник Asta Academy, ex-Head of Growth, Readdle.

Цільова аудиторія: всі ті, кому цікаво розуміння продуктового майндсету та як його створити.

Питання для обговорення:

  • Що таке продуктовий майндсет.
  • Чому все більше технологічних компаній шукають як посилити свій продуктовий майндсет.
  • Історії успіху не-технологічних компаній, які впровадили ці зміни в себе, і що з того вийшло.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Рей Астафічев
Product Mindset coach, засновник Asta Academy, ex-Head of Growth, Readdle
Рей Астафічев

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: