fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Events-Offline vs Online

  • Дата: 18/03/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Events-Offline vs Online. Дата: 18 березня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. 2021 рік ознаменувався продовженням існування світового тренду на діджиталізацію та проведення масових заходів в онлайн-форматі. За минулий рік зявились інноваційні рішення та платформи, які підтримують можливість проведення заходів в онлайні, зявився тренд фіджиталу, коли захід проводиться частково в оффлайні та онлайні. Протягом лекції Ви побачите демонстрацію однієї з платформ для онлайн-заходів, побуваєте у новій реальності. Центр Професійного Розвитку EBA спільно з Сергієм Неклева запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Events- Offline vs Online. Дана лекція запланована на 18 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Сергій Неклева, Засновник івент-агенства S*EVENT з 2005 року. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, старші та молодші менеджери відділів, HR менеджери, маркетологи, всі ті, хто цікавляться тим які є технічні рішення для проведення івентів онлайн. Питання для обговорення: Як проводити заходи в online форматі? Які є технічні засоби для проведення заходів в онлайн-форматі? Які є фішки для проведення ефективного заходу в онлайн-форматі, який запамятається? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Сергій Неклева (kartyna). Засновник івент-агенства S*EVENT з 2005 року. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

2021 рік ознаменувався продовженням існування світового тренду на діджиталізацію та проведення масових заходів в онлайн-форматі. За минулий рік з’явились інноваційні рішення та платформи, які підтримують можливість проведення заходів в онлайні, з’явився тренд фіджиталу, коли захід проводиться частково в оффлайні та онлайні. Протягом лекції Ви побачите демонстрацію однієї з платформ для онлайн-заходів, побуваєте у новій реальності.

Центр Професійного Розвитку EBA спільно з Сергієм Неклева запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Events- Offline vs Online.

Дана лекція запланована на 18 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Сергій Неклева, Засновник івент-агенства S*EVENT з 2005 року.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, старші та молодші менеджери відділів, HR менеджери, маркетологи, всі ті, хто цікавляться тим які є технічні рішення для проведення івентів онлайн.

Питання для обговорення:

  • Як проводити заходи в online форматі?
  • Які є технічні засоби для проведення заходів в онлайн-форматі?
  • Які є фішки для проведення ефективного заходу в онлайн-форматі, який запам’ятається?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Сергій Неклева (kartyna)
Засновник івент-агенства S*EVENT з 2005 року
Сергій Неклева (kartyna)

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: