fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю

Комунікація
 • Дата: 02/07/2024 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю. Дата: 02 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з SoftServe Україна запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю. Дана online-лекція надасть ключові уявлення щодо взаємодії з людьми з інвалідністю, акцентуючись на повазі та ефективності. Висвітлюючи статистичні дані, визначення та глобальні погляди на інвалідність, програма зосереджується на практичних правилах етикету та стратегіях спілкування як для фізичної, так і для цифрової взаємодії. Online-лекція призначена для підвищення обізнаності, забезпечення учасників необхідними навичками для ефективної комунікації з людьми, незалежно від їх досвіду, знань чи інвалідності. Спікери: Марія Боєчко, інженер з контролю якості та інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe, з 4-річним досвідом роботи. Марія також є тренером і мотиваційним спікером з доступності. Роман Савка, інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe з 4-річним досвідом роботи. Засновник та керівник громадської організації Рівні можливості для всіх з 15-річним досвідом роботи у сфері громадської діяльності з людьми з інвалідністю. Питання для обговорення: Цікаві статистичні дані. Визначення інвалідності та популярні моделі у всьому світі. Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю, загальні поради. Комунікація в фізичному світі. Комунікація в цифровому світі. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марія Боєчко. Інженер з контролю якості та інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe, з 4-річним досвідом роботи. Марія також є тренером і мотиваційним спікером з доступності.. Роман Савка. Інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe з 4-річним досвідом роботи. Засновник та керівник громадської організації Рівні можливості для всіх з 15-річним досвідом роботи у сфері громадської діяльності з людьми з інвалідністю.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

EBA Management Development Centre спільно з SoftServe Україна запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю.

Дана online-лекція надасть ключові уявлення щодо взаємодії з людьми з інвалідністю, акцентуючись на повазі та ефективності. Висвітлюючи статистичні дані, визначення та глобальні погляди на інвалідність, програма зосереджується на практичних правилах етикету та стратегіях спілкування як для фізичної, так і для цифрової взаємодії.

Online-лекція призначена для підвищення обізнаності, забезпечення учасників необхідними навичками для ефективної комунікації з людьми, незалежно від їх досвіду, знань чи інвалідності.

Спікери:

 • Марія Боєчко, інженер з контролю якості та інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe, з 4-річним досвідом роботи. Марія також є тренером і мотиваційним спікером з доступності.
 • Роман Савка, інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe з 4-річним досвідом роботи. Засновник та керівник громадської організації “Рівні можливості для всіх” з 15-річним досвідом роботи у сфері громадської діяльності з людьми з інвалідністю.

Питання для обговорення:

 • Цікаві статистичні дані.
 • Визначення інвалідності та популярні моделі у всьому світі.
 • Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю, загальні поради.
 • Комунікація в фізичному світі.
 • Комунікація в цифровому світі.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Марія Боєчко
Інженер з контролю якості та інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe, з 4-річним досвідом роботи. Марія також є тренером і мотиваційним спікером з доступності.
Роман Савка
Інженер з тестування на доступність в компанії SoftServe з 4-річним досвідом роботи. Засновник та керівник громадської організації "Рівні можливості для всіх" з 15-річним досвідом роботи у сфері громадської діяльності з людьми з інвалідністю.
Марія Боєчко
Роман Савка

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: