fbpx

Online-лекція: Етапи професійного та особистісного росту – досвід CEO

  • Дата: 26/11/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

У 2020 році ми на 100% зрозуміли, що слід бути готовим до усіх ситуацій. Підготуватись та розуміти які можуть бути ситуації ми можемо, отримуючи досвід від людей, які багато чого досягли, які мають успішний та процвітаючий бізнес. Такою людиною є спікер лекції – Ольга Гуцал – CEO компанії автомобільної продукції – нетипового бізнесу для жінки.

EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Гуцал запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Етапи професійного та особистісного росту – досвід CEO.

Дана лекція запланована на 26 листопада об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Ольга Гуцал, автор книги «Якщо стрибнули, то гребіть», CEO компанії автомобільної продукції відомих брендів «Каміон-Оіл» та засновниця стартапу для автомобілістів, сервісу пошуку й онлайн-запису на СТО Autobooking.

Основні партнери: Camion Oil, Unlimit Ukraine.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, старші та молодші менеджери, HR менеджери.

Питання для обговорення:

  • Спостереження за процесами створення, зростання та розвитку бізнесу.
  • Порівняння процесів розвитку бізнесу та людини.
  • Лайфхаки піприємницької діяльності.
  • Реальні кейси.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Гуцал
автор книги «Якщо стрибнули, то гребіть», CEO компанії автомобільної продукції відомих брендів «Каміон-Оіл» та засновниця стартапу для автомобілістів, сервісу пошуку й онлайн-запису на СТО Autobooking
Ольга Гуцал

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: